szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Ewqelina Lisowska w Top Model 3 już w środę 10 kwietnia 2013

EWELINA LISOWSKA W TOP MODEL! Co będzie robiła w programie finalistka X Factora?

Ewelina Lisowska wystąpi w Top Model 3! Wokalistka pojawi się programie w środę, 10 kwietnia 2013 i przygotuje dla uczestniczek specjalne zadanie muzyczne. Co będą musiały zrobić dziewczyny? Dowiemy się już w najbliższą środę.

Tagi: ewelina lisowska, ewelina lisowska top model, ewelina lisowska w top model, top model 10.04. 2013, top model 3 odcinek 6, top model z eweliną lisowską kiedy

EWELINA LISOWSKA W TOP MODEL! Co będzie robiła w programie?

Ewelina Lisowska w Top Model 3. Jakie zadanie przygotowała dla uczestniczek?

fot: Ewelina Lisowska Facebook

Ewelina Lisowska będzie gościem programu Top Model 3. Finalistka X Factor i autorka płyty w Nieodporny rozum przygotowała dla dziewczyn specjalne zadanie muzyczne, które będzie związane z jej najnowszym przeboje W stronę słońca. Co będą musiały zrobić dziewczyny - to na razie gwiazda trzyma w tajemnicy ale oglądając zdjęcia zamieszczone na oficjalnej stronie Top Model można się sporo domyślić. Ewelina z pewnością pokaże dziewczynom co to znaczy dobra zabawa w rytmie rocka. Być może dziewczyny będą musiały oczarować jurorów swoim talentem wokalnym? Czy wśród nich znajdzie się nowa gwiazda, która podbije polską scenę muzyczną? O tym przekonamy się w najbliższą środę, 10 kwietnia 2013, o godzinie 22.30.

Autor: JW

Zdjęcia: Ewelina Lisowska Facebook

Publikacja: 08.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również