szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Łóżkowe sekrety Leonardo DiCaprio

Leonardo DiCaprio - obiekt pożądania kobiet na całym świecie - nie jest utalentowanym kochankiem! Tak przynajmniej twierdzi jedna z kobiet, które miały okazję gościć w sypialni boskiego Leo. Jakie są łóżkowe sekrety Leonardo DiCaprio?

Tagi: leonardo dicaprio, seks

Łóżkowe sekrety Leonardo DiCaprio

Łóżkowe sekrety Leonardo DiCaprio ujawnione!

fot: BULLS

O tym, żeby dostąpić zaszczytu znalezienia się w sypialni Leonardo DiCaprio, marzy wiele kobiet. Boski Leo chętnie zapraszał liczne panie do siebie, a o orgiach w wynajmowanych przez niego pokojach hotelowych krążą legendy. Leonardo DiCaprio ma na swoim koncie również liczne związki z pięknymi kobietami. Spotykał się z modelkami Gisele Bundchen czy Bar Refaeli, a przed laty był związany z Polką Anną Jagodzińską. Choć żadna z nich nie zagrzała długo miejsca u boku aktora, to jednak żadna z nich nigdy publicznie nie powiedziała, że powodem rozstania był niesatysfakcjonujący seks. Zresztą, nigdy żadna kochanka Leo nie wypowiedziała się negatywnie na temat jego sprawności seksualnej. Aż do teraz.

Bobbie Brown, 45-letnia była modelka i celebrytka, należała do grona kochanek Leonardo DiCaprio w latach 90. W najnowszym wywiadzie dla Star Magazine ujawnił po latach łóżkowe sekrety Leo!

- Nie narzekałam na rozmiar. Był jak Titanic! Niestety, seks z nim był krótki jak zwiastun filmowy. Wytrzymywał minutę... Mówiłam: Leo, nie tak szybko! Ale już było po wszystkim.

Jak myślicie, czy znajdą się kolejne kobiety, które opowiedzą o seksie z Leonardo DiCaprio?

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: M.G.

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 07.11.2014, Aktualizacja:

Zobacz również