szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Łukasz Jakóbiak w rozmowie z Glamki.pl

ŁUKASZ JAKÓBIAK: dostanie własny program w telewizji? Wywiad z autorem 20 M2 ŁUKASZA [wideo]

Łukasz Jakóbiak w ekskluzywnym wywiadzie dla Glamki.pl zapewnia, że jeszcze w 2013 roku dostanie swój własny program w telewizji! Autor 20 m2 Łukasza opowiedział nam także o kulisach swojego internetowego talk-show na YouTube, jak zareagował na zaproszenie od Kuby Wojewódzkiego, zdradził, jak poznał Beyonce i co planuje na 30. urodziny! Zobacz wywiad wideo. Jak wygląda Łukasz Jakubiak, następca Kuby Wojewódzkiego.

Tagi: 20 m 2 łukasza, 20 m2 Łukasza, 20 m2 łukasza youtube, 20 metrów łukasza, jakóbiak łukasz, kim jest Łukasz Jakóbiak?, łukasz jakóbiak, łukasz jakóbiak wywiad, łukasz jakóbiak youtube, program łukasza jakóbiaka

ŁUKASZ JAKÓBIAK: dostanie własny program w telewizji? Wywiad z autorem 20 M2 ŁUKASZA [wideo]

Łukasz Jakóbiak w redakcji Glamki.pl

fot: Glamki.pl

Łukasz Jakóbiak prywatnie? Kim naprawdę jest Łukasz Jakóbiak znany z programu 20 m2 Łukasza? Gwiazda internetu niczym niepodległości broni swojej prywatności. Nam jednak udało się namówić Łukasza na kilka zwierzeń.

Jakóbiak zdradził portalowi Glamki.pl m.in., że najprawdopodobniej już jesienią 2013 zobaczymy go w jego autorskim programie w telewizji. Fanów 20 m2 Łukasza uspakajamy - program nie zniknie z internetu. Wcześniej, bo już 14 maja 2013 zobaczymy go w programie Kuba Wojewódzki w TVN. Jak Łukasz zareagował na zaproszenie od Kuby? Tego także dowiecie się z naszego wywiadu.

Łukasz ujawnił również, że oprócz programu telewizyjnego, pracuje jeszcze przy nowym projekcie internetowym i... nowej linii kosmetyków! Na koniec dowiecie się, co planuje na swoje 30-te urodziny, które będzie świętował w wakacje 2013.

Zobcz: Łukasz Jakóbiak w wywiadzie dla Glamki.pl:
Autor: SuDeK

Zdjęcia: Glamki.pl

Publikacja: 07.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Łukasz Jakóbiak i Lady Gaga: szczegóły wyjątkowego spotkania!
Łukasz Jakóbiak i Lady Gaga: szczegóły ...

Dla Łukasz Jakóbiaka nie ma rzeczy niemożliwych! Spotkanie z Lady Gagą twórca programu 20 m2 Łukasza potraktował jako wyzwanie i oczywiście dopiął swojego celu! Poznaj szczegóły niezwykłego spotkania Łukasza Jakóbiaka i Lady ...