szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Jak wygląda dzień z życia Łukasza Jakóbiaka

ŁUKASZ JAKÓBIAK. Dzień z życia autora 20 M2 Łukasza [WIDEO]

Łukasz Jakóbiak jest jedną z najpopularniejszych postaci polskiego internetu. Jak wygląda jego dzień? Postanowiliśmy zajrzeć do najsłynniejszej polskiej kawalerki i zobaczyć, jak Łukasz umawia gości do 20 m2 Łukasza, szykuje się do programu, gdzie lubi jadać, ćwiczyć i jak idzie mu prowadzenie 20 wykładów Łukasza.

Tagi: 20 m2 lukasza, 20 m2 Łukasza, 20 wykładów łukasza, 20m2 łukasza, dzień z życia łukasza jakóbiaka, łukasz jakóbiak

ŁUKASZ JAKÓBIAK. Dzień z życia showmana

fot: Gregory Laubsch

Sprawdziliśmy jak wygląda dzień Łukasza Jakóbiaka. Wbrew pozorom nie przebiega on tak lekko i spokojnie, jakby mogło się wydawać. Prezenter spędza wiele godzin nad 20 m2 Łukasza, które upływają mu na umawianiu gwiazd do swojego programu, potwierdzaniu ich udziału, autoryzacji wywiadów, a także odpowiadaniu na e-maile.

Łukasz Jakóbiak to jedna z najbardziej zapracowanych osób w show-biznesie. Oprócz prowadzenia swojego autorskiego programu, 20 m2 Łukasza, przygotowała serię wykładów. 20 wykładów Łukasza jest cyklem spotkań, które mają zmotywować ludzi do działania, do wzięcia życia w swoje ręce i robienia tego, czego naprawdę chcą.

Prezenter jest niewątpliwie człowiekiem sukcesu, który nie lubi siedzieć w miejscu. Stąd też pomysł na projekt 20 wykładów Łukasza. Wszystko zaczęło się od udziału w konferencji Uniwersytetu Jagiellońskiego, na której Jakóbiak opowiedział o swoim programie. To właśnie wtedy wpadł na pomysł przygotowania własnego cyklu spotkań. Byliśmy obecni na jednym z wykładów i zapytaliśmy uczestników, co sądzą o zajęciach showmana. - Dzięki Łukaszowi, dowiedziałam się, że porażki są tylko jednym z elementów w drodze do sukcesu. Czasami rezygnujemy w ostatnim momencie, gdy za zakrętem czai się sukces - powiedziała jedna z uczestniczek.

Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak wygląda dzień z życia Jakóbiaka? Gdzie chodzi na siłownie? Oraz jaki jest jego ulubiony bar mleczny? O tym wszystkim usłyszycie w naszym wywiadzie poniżej!

Zobacz: Dzień z życia Łukasza Jakóbiaka:
Autor: kobi

Zdjęcia: Gregory Laubsch

Publikacja: 09.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
HIT! Mariolka z Paranienormalnych jak Natasza Urbańska!
HIT! Mariolka z Paranienormalnych jak Natasza ...

U Łukasza Jakóbiaka pojawił się nietypowy gość! Grupa Paranienormalni postanowiła sparodiować klip Nataszy Urbańskiej. Mariolka rolowała jak prawdziwa profesjonalistka w łazience Jakóbiaka. Zobacz performance Mariolki w 20m2 Łukasza.