szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Łukasz Jakóbiak i Lady Gaga na spotkaniu. O co chodzi?

ŁUKASZ JAKÓBIAK i LADY GAGA razem. Co szykuje autor 20 M2 ŁUKASZA?

Łukasz Jakóbiak spotkał się z Lady Gaga! Prowadzący talk-show 20 m2 Łukasza spełnił kolejne swoje marzenie i poznał osobiście autorkę hitu Poker Face. W jakim celu się spotkali?

Tagi: 20 m2 Łukasza, 20 m2 łukasza lady gaga, jakóbiak lady gaga, lukasz jakobiak, łukasz jakóbiak

ŁUKASZ JAKÓBIAK i LADY GAGA razem. Co szykuje autor 20 M2 ŁUKASZA?

Lady Gaga i Łukasz Jakóbiak

fot: Facebook

Na profilu 20 m2 Łukasza pojawiło się wspólne zdjęcie Gagi i Łukasza Jakóbiaka. Czy artystka będzie gościem jednego z odcinków 20 m2 Łukasza? Wątpliwe. Łukasz na razie nie zdradza całej niespodzianki, która najpewniej wiążę się z jego działalnością poza światem internetu.

Taki mój kolejny mały cel spotkać się z Lady Gagą... a wszyscy mówili, że to się nie uda...:):):) Na swoich kolejnych wykładach motywacyjnych opowiadam wiele historii, które mam nadzieję dadzą dużo energii i pokażą, że to od nas zależy jak przeżyjemy kolejny dzień naszego życia. Zapraszam do Sopotu, Warszawy, Krakowa i Poznania. Tym razem cykl 20wykładów na www.20wykladow.pl - napisał na Facebooku Łukasz.

Łukasz na razie nie komentuje sytuacji, zapewniając, że już wkrótce cała niespodzianka zostanie wyjaśniona. Jedno jest pewne, ten facet potrafi postawić na swoim!

Zobacz: ŁUKASZ JAKÓBIAK: dostanie własny program w telewizji? Wywiad z autorem 20 M2 ŁUKASZA [wideo]


Autor: SuDeK

Zdjęcia: Facebook

Publikacja: 05.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Łukasz Jakóbiak i Lady Gaga: szczegóły wyjątkowego spotkania!
Łukasz Jakóbiak i Lady Gaga: szczegóły ...

Dla Łukasz Jakóbiaka nie ma rzeczy niemożliwych! Spotkanie z Lady Gagą twórca programu 20 m2 Łukasza potraktował jako wyzwanie i oczywiście dopiął swojego celu! Poznaj szczegóły niezwykłego spotkania Łukasza Jakóbiaka i Lady ...