szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Czy Łukasz Jakóbiak zaposił Lady Gagę do 20 m2 Łukasza?

Łukasz Jakóbiak i Lady Gaga: szczegóły wyjątkowego spotkania!

Dla Łukasz Jakóbiaka nie ma rzeczy niemożliwych! Spotkanie z Lady Gagą twórca programu 20 m2 Łukasza potraktował jako wyzwanie i oczywiście dopiął swojego celu! Poznaj szczegóły niezwykłego spotkania Łukasza Jakóbiaka i Lady Gagi!

Tagi: 20 m łukasza, 20 m2 Łukasza, lady gaga nago, łukasz jakóbiak, łukasz jakóbiak lady gaga

Łukasz Jakóbiak i Lady Gaga: szczegóły wyjątkowego spotkania!

Łukasz Jakóbiak z... Lady Gagą!

fot: 20m2 Łukasza (oficjalny fanpage)

Łukasz Jakóbiak poznał Lady Gagę gdy artystka znajdowała się na szczycie popularności. Jej koncerty gromadziły dziesiątki tysięcy fanów, a o spotkaniu z gwiazdą marzyły miliony. Przygotowania do spotkania Łukasza Jakóbiaka z Lady Gagą musiały być zatem przemyślane i bardzo skrupulatne.

Prowadzący i twórca talk show 20 m2 Łukasza podjął dwie próby nawiązania kontaktu z piosenkarką - w trakcie jej wizyty w Polsce oraz podczas koncertów w Stanach Zjednoczonych. Dzięki kreatywnym rozwiązaniom, takim jak: transparent z fluorescencyjnymi napisami, balon w kształcie prezentu, czy elastyczny wyświetlacz LCD, na którym były emitowane komunikaty do artystki, udało mu się zwrócić uwagę osobistego stylisty Lady Gagi, mamy piosenkarki, a także samej gwiazdy.

Okazało się, że nie ma rzeczy niemożliwych (...). Wszyscy mówili, że się nie uda – to mnie najbardziej zmotywowało – wyznał Łukasz Jakóbiak podczas jednego ze swoich wykładów motywacyjnych, prowadzonego w ramach inicjatywy Creative Mornings. Jakóbiak opowiada na nich jak zwiększyć pewność siebie i wewnętrzną determinację, a także zdradza szczególy swoich niezwykłych spotkań m.in. z Billem Clintonem czy Beyonce. Więcej szczegółów na stronie www.20wykladow.pl.

Łukasz rozwija swoją karierę już nie tylko w internecie. Jakóbiak jest członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce, które jest organizatorem Festiwalu Inspiracji, który odbędzie się 22-24 sierpnia tego roku w Warszawie.

Poznaj historię spotkania Łukasza Jakóbiaka i Lady Gagi!
Autor: monroe

Zdjęcia: 20m2 Łukasza (oficjalny fanpage)

Publikacja: 08.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również