szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Łukasz Jakóbiak zamieszka w wieżowcu Cosmopolitan?

ŁUKASZ JAKÓBIAK zmienia 20 m2 na luksusowy apartament?

Łukasz Jakóbiak ma już dość swojej ciasnej kawalerki na Mokotowie? Autor 20 m2 Łukasza pochwalił się na Facebooku wizytą w ekskluzywnym wieżowcu w ścisłym centrum Warszawy. Zamieni kawalerkę na apartament?

Tagi: 20 m2 lukasza, 20 m2 Łukasza, 20 mkw łukasza, cosmopolitan warszawa, gdzie mieszka jakóbiak, gdzie znajduje sie kawalerka lukasza, jakobiak lukasz, lukasz jakobiak, łukasz jakóbiak, łukasz jakóbiak zmienia mieszkanie, przeprowadzka jakóbiaka

ŁUKASZ JAKÓBIAK zmienia 20 m2 na luksusowy apartament?

Łukasz Jakóbiak zamieszka w wieżowcu Cosmopolitan w centrum Warszawy?

fot: Materiały Prasowe, WBF

Łukasz Jakóbiak wciąż na szczycie. Jak się okazuje, za chwilę może być także na szczycie jednego z najdroższych warszawskich apartamentowców. Prowadzący 20 m2 Łukasza pochwalił się na swoim prywatnym profilu na Facebooku, że złożył wizytę w wieżowcu Cosmopolitan w samym centrum Warszawy.

Genialny widok. Więcej niż 20m2. Czy goście będą chcieli przychodzić do większej "kawalerki"?! - napisał Jakóbiak. Załączył też zdjęcia ze swojej wizyty pod adresem Twarda 2/4. Czy oznacza to, że Łukasz zamieni swoją klimatyczną kawalerkę na warszawskim Mokotowie na nowy apartament w jednej z najbardziej luksusowych inwestycji w Polsce?

Jakóbiak nie komentuje sprawy. Jest jednak z pewnością cenną gwiazdą w oczach branży reklamowej. Specjaliści od marketingu doskonale wiedzą, jak wykorzystać popularność takich sław jak Jakóbiak. Zatem nie zdziwimy się, jeśli deweloper zaproponował Łukaszowi atrakcyjny rabat, czy nawet darmowy apartament... Sam widok z okna nowej "kawalerki" Łukasza byłby już dobrą reklamą dla inwestycji.

Jeśli Jakóbiak rzeczywiście myśli o przeprowadzce, będzie musiał jeszcze odrobinę poczekać. Wieżowiec Cosmopolitan ma być ukończony na wiosnę 2014 roku.

Autor: SuDeK

Zdjęcia: Materiały Prasowe WBF

Publikacja: 22.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Łukasz Jakóbiak i Lady Gaga: szczegóły wyjątkowego spotkania!
Łukasz Jakóbiak i Lady Gaga: szczegóły ...

Dla Łukasz Jakóbiaka nie ma rzeczy niemożliwych! Spotkanie z Lady Gagą twórca programu 20 m2 Łukasza potraktował jako wyzwanie i oczywiście dopiął swojego celu! Poznaj szczegóły niezwykłego spotkania Łukasza Jakóbiaka i Lady ...