szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Łukasz Jemioł przeprasza duet Bohoboco!

Łukasz Jemioł oskarżył duet Bohoboco o plagiat, a teraz przeprosił projektantów. (...) niniejszym oświadczam, że wspomniana suknia BOHOBOCO nie stanowi plagiatu - napisał Łukasz Jemioł na Facebooku.

Tagi: bohoboco, Jemioł oskarżył Bohoboco, łukasz jemioł

Łukasz Jemioł przeprasza duet Bohoboco!

fot: WBF

Kilka dni temu informowaliśmy, że Łukasz Jemioł oskarżył duet Bohoboco, czyli Michała Gilberta i Kamila Owczarka, o plagiat. Projektant uznał, że kreacja stworzona przez duet, w której zaprezentowała się Agnieszka Cegielska na Balu Dobroczynności jest kopią jego sukienki, którą miała na sobie Katarzyna Sokołowska podczas Warsaw Fashion Street 2013.

Przeczytaj więcej o konflikcie między Łukaszem Jemiołem a Bohoboco

Teraz jednak Łukasz Jemioł postanowił przeprosić projektantów!

W nawiązaniu do mojego wpisu na profilu VU MAG z 9 lutego 2014 r. komentującego suknię projektu BOHOBOCO Agnieszki Cegielskiej o treści „Katarzyna Sokołowska -czerwiec 2013 w oryginale tej sukni”, który mógł sugerować, iż doszło do skopiowania mojego projektu pragnę podkreślić, iż nie było to moją intencją. W celu uniknięcia jakichkolwiek wątpliwości i kolejnych nieprawdziwych publikacji niektórych portali internetowych, niniejszym oświadczam, że wspomniana suknia BOHOBOCO nie stanowi plagiatu. Za całą sytuację wywołaną moim niefortunnym wpisem pragnę przeprosić projektantów BOHOBOCO Michała Gilberta Lach i Kamila Owczarka - napisał Łukasz Jemioł na Facebooku.

Co sądzicie o tej sytuacji?

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 13.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również