szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Luxuria Astaroth NAGO w PLAYBOYU! Zapowiedź całej sesji

Luxuria Astaroth nago w Playboyu! Na ten moment czekali wszyscy fani seksownej celebrytki. Możemy być pewni, że naga sesja Luxuria Astaroth w Playboyu będzie ostra i kontrowersyjna. Wystarczy zobaczyć jej zapowiedź!

Tagi: KIM JEST LUXURIA, Kim jest tajemnicza Luxuria, luxuria astaroth, Luxuria Astaroth nago, Luxuria Astaroth playboy, luxuria astaroth w playboyu

Luxuria Astaroth NAGO w PLAYBOYU! Zapowiedź całej sesji

fot: fot. materiały prasowe

Luxuria Astaroth w Playboyu? To nie jest zaskoczenie! Można było się spodziewać, że wcześniej czy później Luxuria Astaroth zaprezentuje swoje wdzięki w jednym z magazynów dla mężczyzn.

Przeczytaj więcej o Luxurii Astaroth

Teraz Luxuria Astaroth pochwaliła się swoim zdjęciem na okładce magazynu Playboy oraz nagraniem, które zapowiada jej sesję. Wyraźnie widać, że będą to ostre i kontrowersyjne zdjęcia. Można np. zobaczyć Luxurię Astaroth leżącą... krzyżem.

Czekacie na całą sesję Luxurii Astaroth w Playboyu? Zobaczcie zdjęcia z jej zapowiedzi:

poprzedni
nastepny
Luxuria Astaroth
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Kinga

Zdjęcia: fot. materiały prasowe

Publikacja: 29.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Luxuria przeszła na dietę!
Luxuria przeszła na dietę!

Luxuria Astaroth wyraźnie schudła! Kontrowersyjna celebrytka znana z teledysków Donatana, pochwaliła się kolejną sesją zdjęciową. Widać na niej, że Luxuria Astaroth zaczęła pracować nad swoją figurą!

Ubierz się jak Luxuria Astaroth! Ubrania w stylu Luxurii z teledysku My Słowianie i Playboya
Ubierz się jak Luxuria Astaroth! Ubrania ...

Luxuria Astaroth to jedna z najgorętszych postaci polskiego showbiznesu. Po przebojowym teledysku My Słowianie i kontrowersyjnym wywiadzie u Kuby Wojewódzkiego przyszedł czas na okładkę w Playboyu. Wybraliśmy dla ciebie ubrania, które prezentuje ...