szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Luxuria Astaroth w Playboyu: Ile zarobiła Luxuria Astaroth na okładce Playboya?

Luxuria Astaroth w Playboyu to wydarzenie, na które zwłaszcza panowie czekali od dawna. Jak się okazuje, Luxuria długo zwklekała z sesją dla Playboya licząc, że kolejne skandale jeszcze bardziej zwiększą jej popularność i podbiją stawkę za rozbieraną sesję. Ile zarobiła Luxuria Astaroth za okładkę magazynu Playboy? Nastolatka mogła otrzymać naprawdę zawrotną sumę!

Tagi: luxuria astaroth, luxuria astaroth w playboyu, Luxuria playboy, playboy luxuria astaroth

Luxuria Astaroth nago w PLAYBOYU! Celebrytka zachwyca się swoim wywiadem

fot: fot. materiały prasowe

Luxuria Astaroth swoją karierę zawdzięcza teledyskom Donata i Cleo, a zwłaszcza przebojowi My Słowianie, gdzie z wyjątkowym wdziękiem i zaangażowaniem ubijała masło. O nastolatce zrobiło się głośno, a prawdziwy rozgłos zdobyła po występie w show Kuby Wojewódzkiego, gdzie swoimi wypowiedziami zawstydzała momentami samego prowadzącego. Jak się okazuje, Luxuria Astaroth wie jak wykorzystać swoje pięć minut!

Kolejnym osiągnięciem Luxurii Astaroth jest sesja w Playboyu. Modelka pozuje w niej w odważnych stylizacjach, które jak łatwo się domyślić więcej odsłaniają niż zasłaniają. Choć zdjęcia Luxurii Astaroth są dalekie od wulgarności i wpisują się raczej w klimat artystycznych aktów, dziewczyna mogła za nie zgarnąć zawrotną sumę. Według plotek, Playboy za udział w rozbieranej sesji zapłacił Luxurii aż... 166 tysięcy złotych!

Jak podaje portal afterparty.pl, informator z otoczenia modelki miał przyznać, że Luxuria odmawiała i odmawiała, tyle razy że aż dopięła swego.

Choć Luxuria Astaroth jest obecnie niezwykle popularna i wiadomo było, że może pozwolić sobie na negocjacje o naprawdę dużą sumę, ta kwota wydaje się nam olbrzymia!

Myślicie, że Luxuria Astaroth w Playboyu jest warta takich pieniędzy?

Autor: J.M.

Zdjęcia: fot. materiały prasowe

Publikacja: 03.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...