szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Luxuria bez makijażu - zdjęcia

Luxuria bez makijażu. Jak wygląda w wersji naturalnej? [ZDJĘCIE]

Luxuria bez makijażu - to zdjęcie obiegło sieć lotem błyskawicy! To chyba pierwsza takie zdjęcie, na którym Luxuria Astaroth pozuje bez makeupu.

Tagi: KIM JEST LUXURIA, luxuria astaroth, luxuria bez makijażu, luxuria bez makijażu zdjęcia

Luxuria bez makijażu. Jak wygląda w wersji naturalnej? [ZDJĘCIA]

Luxuria Astaroth pokazała swoje zdjęcia bez makijażu! O dziewczynie z klipów Donatana zrobiło się ostatnio głośno, głów nie za sprawą udziału w filmieKamienie na szaniec oraz występu w programie Kuby Wojewódzkiego. Do tej pory Luxuria znana była głównie jako modelka, a jej znakiem rozpoznawczym jest oryginalna, nieco demoniczna uroda.

Zobacz więcej o Luxuria Astaroth>>>

Teraz, po premierze filmu oraz występie u Kuby, dziewczyna wyraźnie ma swoje 5 minut i na popularność zdecydowanie nie może narzekać. Sama gwiazda uwielbia podsycać zainteresowanie swoja osobą na Facebooku i Instagramie. Na jednym z jej prywatnych profili o nazwie Luluka Astafiew (to jeden z pseudonimów gwiazdy), pojawiło się zdjęcie Luxurii bez makijażu.

Jak wam się podoba Luxuria bez makeupu? Równie demonicznie jak w makijażu?

Autor: JW

Publikacja: 26.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Luxuria przeszła na dietę!
Luxuria przeszła na dietę!

Luxuria Astaroth wyraźnie schudła! Kontrowersyjna celebrytka znana z teledysków Donatana, pochwaliła się kolejną sesją zdjęciową. Widać na niej, że Luxuria Astaroth zaczęła pracować nad swoją figurą!

Ubierz się jak Luxuria Astaroth! Ubrania w stylu Luxurii z teledysku My Słowianie i Playboya
Ubierz się jak Luxuria Astaroth! Ubrania ...

Luxuria Astaroth to jedna z najgorętszych postaci polskiego showbiznesu. Po przebojowym teledysku My Słowianie i kontrowersyjnym wywiadzie u Kuby Wojewódzkiego przyszedł czas na okładkę w Playboyu. Wybraliśmy dla ciebie ubrania, które prezentuje ...