szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Luxuria przeszła na dietę!

Luxuria Astaroth wyraźnie schudła! Kontrowersyjna celebrytka znana z teledysków Donatana, pochwaliła się kolejną sesją zdjęciową. Widać na niej, że Luxuria Astaroth zaczęła pracować nad swoją figurą!

Tagi: kamila smogulecka, luxuria astaroth, luxuria astaroth dieta, luxuria astaroth sesja, luxuria astaroth zdjęcia

Luxuria przeszła na dietę!

Luxuria Astaroth, czyli Kamila Smogulecka, to jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskiego showbiznesu. Piękna Słowianka z teledysków Donatana (Nie lubimy robić, My Słowianie) lubi zwracać na siebie uwagę niegrzecznym zachowaniem i wypowiedziami. Sesja w Playboyu, wywiad u Kuby Wojewódzkiego, premiera filmu - te wydarzenia sprawiły, że o Luxurii było w tym roku naprawdę głośno!

Ostatnio, tajemnicza Astaroth zniknęła z mediów, ale niedawno, na jej profilu pojawiły się zdjęcia z kolejnej sesji zdjęciowej oraz fotografie zza kulis. Luxuria pochwaliła się tez dietetycznymi potrawami, które przynoszą już efekty - Kamila wyraźnie schudła!

Zobaczcie, jak teraz wygląda Luxuria Astaroth!

Sprawdź też: Ubierz się jak Luxuria Astaroth! Ubrania w stylu Luxurii z teledysku My Słowianie i Playboya>>>

poprzedni
nastepny
Luxuria przeszła na dietę!
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: J.M.

Publikacja: 30.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Ubierz się jak Luxuria Astaroth! Ubrania w stylu Luxurii z teledysku My Słowianie i Playboya
Ubierz się jak Luxuria Astaroth! Ubrania ...

Luxuria Astaroth to jedna z najgorętszych postaci polskiego showbiznesu. Po przebojowym teledysku My Słowianie i kontrowersyjnym wywiadzie u Kuby Wojewódzkiego przyszedł czas na okładkę w Playboyu. Wybraliśmy dla ciebie ubrania, które prezentuje ...