szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Macademian Girl jest wytykana palcami!

Macademian Girl znana jest ze swojego krzykliwego stylu. Blogerka wybiera różnokolorowe ubrania, mnóstwo dodatków, miksuje fasony i faktury materiałów. Zdecydowanie zwraca na siebie uwagę strojem. Niestety, przez to jest często wytykana palcami!

Tagi: macademian girl, Macademian Girl wytykana palcami, tamara gonzales perea

MACADEMIAN GIRL została vlogerką! Poszła w ślady Fashionelki i Jemerced

Macademian Girl, czyli Tamara Gonzales Perea, nazywana jest kolorowym ptakiem polskiej blogosfery. Nic dziwnego. Blogerka zwraca na siebie uwagę  oryginalnymi i barwnymi strojami. Nie boi się łączyć kilkunastu kolorów, różnych materiałów i fasonów.

Przeczytaj więcej o Macademian Girl!

Okazuje się jednak, że Macademian Girl nie budzi zachwytu na polskich ulicach, jedynie zainteresowanie i kpiny.

Oczywiście ludzie odwracają się, czasem ktoś się zaśmieje, ale jestem świadoma tego, że to, jak się ubieram, pociąga konsekwencje. Staram się uczyć innych tolerancji, otwierać na różnorodność, na to, że każdy z nas jest inny i to jest piękne - powiedziała Macademian Girl tygodnikowi Gwiazdy.

A Wy co sądzicie o stylu Macademian Girl? Odwrócilibyście się za nią na ulicy?

Autor: Kinga

Publikacja: 29.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Macademian Girl w Cannes
Macademian Girl w Cannes

Macademian Girl podbija Cannes! Blogerka poleciała do Francji na zaproszenie Renault, który jest jednym z organizatorów festiwalu. Zobaczcie, jak Macademian Girl spędza czas na Festiwalu w Cannes!

Który z trendów na wiosnę 2014 wybiera Macademian Girl? Wywiad z blogerką
Który z trendów na wiosnę 2014 ...

Macademian Girl zna się na modzie i trendach jak mało kto - stylizacja to przecież jej życiowa pasja! Spytaliśmy Tamarę Gonzalez Perea, który z wiosennych trendów najbardziej przypadł jej do gustu i w ...