szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
maciej Musiał dementuje plotki o podwyżce

Maciej Musiał chce więcej zarabiać? Czy młody aktor zarządał dużej powyżki?

Maciej Musiał zdementował pogłoski na temat rzekomej podwyżki, którą miał otrzymać za udział w filmie fabularnym. Młody aktor przyznaje, że nie bierze udziału w żadnym nowym projekcie i nie dostał propozycji zagrania w filmie. Na szczęście nadal możemy oglądać Maćka w rodzince.pl i w The Voice of Poland ;)

Tagi: ile zarabi amaciej musiał, maciej musial, Maciej Musiał, maciej musiał podwyżka, maciej musiał rodzinka.pl, maciej musiał the voice of poland, maciek musiał-wikipedia

Maciej musiał chce więcej zarabiać. Czy młody aktor zarządał dużej powyżki?

Maciej Musiał zasłynął głownie dzięki roli w popularnym serialu rodzinka.pl. Teraz możemy go również oglądać w show The Voice of Poland

Maciej Musiał, zdaniem wielu plotkarskich portali, miał zażądać dużej podwyżki za udział w filmie fabularnym. Według portalu Plejada.pl, Musiał nie domagał się większych pieniędzy, ponieważ nie gra w żadnym filmie! Maciek Musiał w wypowiedzi dla Plejady miał zdementować wszystkie plotki i stwierdził, że są wyssane z palca! Podobno młody aktor nie otrzymał propozycji zagrania w filmie fabularnym, a przynajmniej nie planuje póki co w żadnym wystąpić.

Zobacz: MACIEJ MUSIAŁ lepszy od Roberta Pattinsona? SYLWETKA GWIAZDY

Musiał jest ostatnio bardzo zapracowany. Jego rola w serialu rodzinka.pl nadal się rozwija, a ostatnio zaczął również występować w programie The Voice of Poland! Sam aktor przyznaje, że czasami brakowało mu czasu aby zajrzeć do szkoły, ale podobno sytuacja się unormowała i nic nie grozi edukacji Maćka ;)

Jesteście zawiedzione, że nie zobaczycie Macieja Musiała w żadnym nowym filmie?

Autor: natalia kovacs

Publikacja: 16.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również