szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Targi mody w centrum handlowym Magnolia we Wrocławiu 20 i 21 lipca 2013

Maciej Musiał gościem Fashion Democracy we Wrocławiu!

Targi mody Fashion Democracy odbędą się we Wrocławiu już 20 i 21 lipca 2013. Gościem wydarzenia będzie Maciej Musiał - gwiazda serialu Rodzinka.pl. Przekonaj się jakie inne atrakcje czekają na ciebie podczas wrocławskiego Fashion Democracy Summer!

Tagi: fashion democracy, fashion democracy magnolia, fashion democracy wrocław, Maciej Musiał, maciej musiał fashion democracy, maciej musiał magnolia, maciej musiał rodzinka.pl, maciej musiał wrocław, maciek musiał, targi mody, targi mody wrocław

Maciej Musiał gościem Fashion Democracy we Wrocławiu!

Maciej Musiał spotka się ze swoimi fanami we Wrocławiu

fot: Missiu (oficjalny fanpage)

Fashion Democracy Summer zawita w weekend 20 i 21 lipca 2013 do Wrocławia. Wielbiciele mody cechującej się wysoką jakością, nieszablonowością oraz atrakcyjną ceną, spotkają się w centrum handlowym Magnolia.

Jednym z gości pierwszego dnia Fashion Democracy będzie Maciej Musiał - aktor znany przede wszystkim z serialu Rodzinka.pl, który od kilku już lat wykazuje żywe zainteresowanie modą. Przyjaźni się z najważniejszymi polskimi blogerkami modowymi: Maff i Jessiką Mercedes, jest twarzą kolekcji t-shirtów i bransoletek marki Missiu, a także sam projektuje! Jego bluzy Yummy Bears cieszą się niezwykłą popularnością!

Jednak spotkanie z Maćkiem Musiałem to nie jedyna atrakcja wrocławskiego Fashion Democracy Summer! Podczas targów mody odbędą się także warsztaty ze stylistką Magdą Zabierzowską, spotkania z blogeremi, panele dyskusyjne i konkursy. Przestrzeń projektantów w Centrum Handlowym Magnolia pozwoli uaktualnić garderobę o modne ubrania i akcesoria. Dla uczestników wydarzenia przygotowano także liczne zniżki i promocje!

Fashion Democracy Summer jest imprezą modową organizowaną w największych i najbardziej prestiżowych centrach handlowych w całej Polsce. Celem wydarzenia jest wejście projektów autorskich w struktury miasta oraz przełamanie stereotypu mody dla wybranych. Impreza pozwala marce lub projektantowi stworzyć unikalne środowisko, które angażuje klientów i kreuje nową przestrzeń kontaktu.

Więcej o Fashion Democracy Summer

Autor: monroe

Zdjęcia: Missiu (oficjalny fanpage)

Publikacja: 18.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również