szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Maciej Musiał i Luxuria Astaroth zdają maturę!

Luxuria Astaroth i Maciej Musiał zdają maturę! Zdjęciami z egzaminów podzielili się już z fanami. Sprawdź, jak poszła matura Maćkowi Musiałowi i Luxurii Astaroth!

Tagi: luxuria astaroth, Maciej Musiał, matura 2014, matura gwiazd

Maciej Musiał i Luxuria Astaroth zdają maturę!

Maciej Musiał zdjęciami z matury pochwalił się na Instagramie. Selfie na tle kolegów z klasy, w małej sali lekcyjnej szybko obiegło internet i wywołało falę komentarzy. Nie chodziło bynajmniej o to, że Maciej Musiał wygląda elegancko i nie stresuje się egzaminem. Kontrowersje wzbudził fakt, że aktor zrobił zdjęcie telefonem, a komórek nie wolno wnosić do sali, w której pisany jest egzamin!

Choć portale i tabloidy martwiły się o to czy matura Musiała nie zostanie unieważniona, my jesteśmy spokojni - na zdjęciu widać, że uczniowie nie mają jeszcze arkuszy egzaminacyjnych, więc Maciej mógł robić tyle zdjęć ile chciał. Cieszymy się, że wygląda na wyluzowanego i nie stresuje przed maturą z polskiego!

Do egzaminu dojrzałości podeszła również piękna Luxuria Astaroth znana z teledysku Donatana i Cleo My Słowianie. Luxuria wstawiła do sieci filmik, w którym zadowolona i dumna z siebie wraca z matury. Jest pewna, że poszło jej dobrze i uśmiecha się z satysfakcją!

Maturka rozjebana, beng! - pochwaliła się Luxuria w charakterystycznym dla siebie stylu. Czy rzeczywiście poszło jej tak dobrze? Mamy nadzieję, że tak, w końcu jak sama przyznała lubi czytać książki w ch**j, szczególnie jak się najara.

Trzymamy kciuki za kolejne egzaminy Macieja Musiała i Luxurii Astaroth!

Przeczytaj więcej o Luxurii Astaroth >>>

Autor: J.M.

Publikacja: 06.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Luxuria przeszła na dietę!
Luxuria przeszła na dietę!

Luxuria Astaroth wyraźnie schudła! Kontrowersyjna celebrytka znana z teledysków Donatana, pochwaliła się kolejną sesją zdjęciową. Widać na niej, że Luxuria Astaroth zaczęła pracować nad swoją figurą!

Ubierz się jak Luxuria Astaroth! Ubrania w stylu Luxurii z teledysku My Słowianie i Playboya
Ubierz się jak Luxuria Astaroth! Ubrania ...

Luxuria Astaroth to jedna z najgorętszych postaci polskiego showbiznesu. Po przebojowym teledysku My Słowianie i kontrowersyjnym wywiadzie u Kuby Wojewódzkiego przyszedł czas na okładkę w Playboyu. Wybraliśmy dla ciebie ubrania, które prezentuje ...