szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Maciej Musiał pochodzi z aktorskiej rodziny, ale do tej pory skrzętnie to ukrywał.

MACIEJ MUSIAŁ. Wreszcie poznaliśmy rodziców gwiazdy TVP2. Anna Markiewicz i Andrzej Musiał również są aktorami!

Maciej Musiał wreszcie pochwalił się swoją rodziną! Aktor, do tej pory skrzętnie ukrywał swoje pochodzenie i jak się okazuje, aktorskie geny. Kim są rodzice Macieja Musiała?

Tagi: kim są rodzice Macieja Musiała, Maciej Musiał, maciej musiał aktor, maciej musiał pokazał rodziców, maciej musiał rodzinka.pl, maciej musiał the voice of poland

Maciej Musiał

Maciej Musiał

fot: WBF

Maciej Musiał dotychczas niechętnie chwalił się swoją rodziną, a wręcz można powiedzieć unikał tego tematu. Okazuje się, że młoda gwiazda TVP2 ma aktorskie pochodzenie, a jego talent nie jest przypadkowy. Dotychczas niewiele osób wiedziało, że rodzicami Musiała jest aktorska para Anna Markiewicz i Andrzej Musiał. Widzowie mogą kojarzyć zwłaszcza tatę Maćka, który występował w wielu polskich filmach i sporej liczbie seriali : M jak MiłośćNa Dobre i Na ZłeEkipaTwarzą w Twarz, a ostatnio w Ojcu Mateuszu.

Andrzej Musiał grywa z reguły postaci niejednoznaczne, wprowadzając spore zamieszanie w życie serialowych bohaterów. Warto pamiętać, że tata Macieja Musiał stworzył także kilka niezapomnianych postaci w kinie, jak choćby kreacja Ochockiego, okrutnego pomocnika majora Grossa w filmie Psy w reżyserii Władysława Pasikowskiego.

Mimo że może się wydawać, że bycie dzieckiem aktorów to raczej powód do dumy i łatwiejszy start, choćby do telewizyjnego świata, młode gwiazdy z reguły wolą omijać temat znanych rodziców. Maciej Musiał również nie był wyjątkiem. Jak pisało Na Żywo, młody aktor przez długi czas odcinał się od rodziny, a w wywiadach podkreślał, że chce się jak najszybciej usamodzielnić i wyprowadzić z domu.

Prowadzący Voice Of Poland podobno chce pójść w ślady rodziców i zostać zawodowym aktorem. W tym celu uda się do Londynu, by w Royal Academy of Dramatic Art rozpocząć studia aktorskie. W jakiej dorosłej roli widziałybyście w przyszłości Musiała?

Chcesz wiedzieć o Macieju Musiale więcej? Przeczytaj, dlaczego niektórzy uważają, że jest lepszy od Roberta Pattinsona :) Maciej Musiał - sylwetka gwiazdy!

Autor: mkusy

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 15.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również