szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
MACIEJ ZIEŃ całuje przyjaciela. Zdjęcia z Instagramu

MACIEJ ZIEŃ całuje przyjaciela. Zdjęciami chwali się na Instagramie

Maciej Zień pochwalił się na Facebooku odważnymi zdjęciami na których całuje swojego przyjaciela, Orlanim de Silva. Zdjęcia wywołały niemałe zamieszanie. Zobaczcie jak Maciej Zień spędza czas w Berlinie ze swoim przyjacielem!

Tagi: maciej zień, MACIEJ ZIEŃ całuje przyjaciela, MACIEJ ZIEŃ instagram

MACIEJ ZIEŃ całuje przyjaciela. Zdjęciami chwali się na Instagramie

MACIEJ ZIEŃ całuje przyjaciela. Zdjęcia z Instagramu

fot: Facebook

Maciej Zień należy go grona najpopularniejszych polskich projektantów. W jego kreacjach pojawiają się polskie gwiazdy, a w sukniach ślubnych jego projektu widzieliśmy między innymi Kasię Cichopek, Annę Stachurską-Lewandowską czy Beatę Chmielewską-Olech. W ostatnim czasie Maciej Zień zaczyna szokować! Oczywiście mówimy tu o kontrowersyjnym pokazie w kościele, który był szeroko krytykowany w polskim show-biznesie.

Życie prywatne projektanta dotychczas owiane było tajemnicą. Jednak Maciej Zień sam opublikował zdjęcia ze swojej podróży do Berlina, którą spędził w towarzystwie swojego przyjaciela, Orlani de Silva.

Zobacz też: MACIEJ ZIEŃ o pokazie swojej kolekcji w kościele: To jest około 150-200 tysięcy złotych  >>>

Sądzicie, że Maciej Zień niebawem opublikuje swoje kolejne, osobiste zdjęcia?

Tymczasem mamy dla Was WIDEO z pracowni Macieja Zienia: "Tu powstają małe dzieła sztuki" W programie "Pytanie na śniadanie" projektant Maciej Zień pokazał pracownie, w której powstawały jego najlepsze projekty. Mieliśmy okazję zajrzeć do butiku, szwalni oraz biura Zienia. Podczas rozmowy projektant wyznał, że jego marzeniem jest ubrać ulicę oraz, że najnowsza kolekcja będzie skierowana do kobiet biznesu. Zień, który niedawno oficjalnie pokazał światu swojego partnera,  zdradził również, jak spędzi Walentynki. - Dobrze gotuję, więc dam radę - powiedział.

video pochodzi z agencji x-news

Autor: MT

Zdjęcia: Facebook

Publikacja: 01.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Gwiazdy o pokazie Macieja Zienia
Gwiazdy o pokazie Macieja Zienia

Maciej Zień zaprezentował swoją najnowszą kolekcję Office. Na widowni nie zabrakło gwiazd, które podzieliły się swoimi wrażeniami. Zobacz co gwiazdy sądzą o nowej kolekcji Macieja Zienia!

Maciej Zień zaprojektował buty dla marki Baldowski. Zobacz efekt współpracy!
Maciej Zień zaprojektował buty dla marki ...

Maciej Zień zaprojektował kolekcję butów dla marki Baldowski! Zdjęcia linii projektanta wyglądają naprawdę obiecująco - klasyczne szpilki w najmodniejszych kolorach sezonu to buty, które każda z nas chciałaby mieć w szafie. Zobacz efekt ...