szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Blogerki modowe gwiazdami reklamy telefonu Nokia Lumia 720!

Maff, Charlize Mystery, Jestem Kasia i Cajmel w reklamie telefonu Nokia Lumia 720!

Autorki blogów Maffashion, Charlize Mystery, Jestem Kasia i Cajmel wystąpiły w reklamie nowego telefonu marki Nokia. To musiało się stać! Blogerki modowe są dzisiaj dużo atrakcyjniejsze dla reklamodawców niż gwiazdy polskiego show-biznesu.

Tagi: blogerki modowe, cajmel nokia, cajmel reklama, charlize mystery nokia, charlize mystery reklama, jestem kasia nokia, jestem kasia reklama, julia kuczyńska, maff, maff nokia, maff reklama, maffashion, maffashion nokia, maffashion reklama

Maff, Charlize Mystery, Jestem Kasia i Cajmel w reklamie telefonu Nokia Lumia 720!

Maff, Charlize Mystery, Cajmel i Jestem Kasia w reklamie aplikacji Style Update na telefon Nokia Lumia 720

fot: youtube.com

Julia Kuczyńska (Maffashion), Karolinia Gliniecka (Charlize Mystery), Kasia Gorol (Jestem Kasia) i Karolina Ościk (Cajmel) to gwiazdy najnowszej kampanii marki Nokia, reklamującej model Lumia 720. Najpopularniejsze blogerki modowe w Polsce wystąpiły w pogodnym, słonecznym spocie reklamowym - doskonałym na lato 2013! W filmie Maff, Charlize Mystery, Jestem Kasia i Cajmel grają same siebie, czyli świetnie wystylizowane dziewczyny, które nie rozstają się ze swoimi telefonami. Pstrykają zdjęcia temu, co je zachwyca i dzielą się nimi ze swoimi czytelnikami za pomocą internetu.

W ten sposób blogerki modowe reklamują aplikację Style Update na telefon Nokia Lumia 720. Aplikacja ta umożliwia oglądanie naszych postów w jednym miejscu, więc jeśli posiadacie ten telefon i zarazem lubicie nasze blogi, to z tą aplikacją z pewnością nie umknie Wam żaden wpis! - pisze o Style Update autorka bloga Jestem Kasia.

Program Style Update to newsy ze świata mody i stylu - dodaje Maff i pozwala sobie na osobistą refleksję - Bardzo miło było spędzić czas właśnie z tymi dziewczynami - koleżankami 'po fachu' :)) Było wesoło, za co dziękujemy całej ekipie. Dopiero podczas nagrań uświadomiłyśmy sobie z Karoliną i Kasią, że (...) znamy się już 5 lat! Jak ten czas leci.

Zobacz blogerki modowe w reklamie telefonu Nokia Lumia 720!
Autor: monroe

Zdjęcia: youtube.com

Publikacja: 26.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Maff, Katarzyna Zielińska i Beata Tyszkiewicz w kampanii marki Gatta
Maff, Katarzyna Zielińska i Beata Tyszkiewicz ...

Z okazji 20-lecia marki Gatta, do nowej kampanii najpopularniejszych polskich rajstop zaproszono Julię Kuczyńską, autorkę bloga Maffashion, oraz aktorki: Katarzynę Zielińską i Beatę Tyszkiewicz. Co łączy to niezwykłe trio? Oczywiście wspaniałe nogi!

Maffashion znowu triumfuje! Blog Julii Kuczyńskiej lepszy niż prasa!
Maffashion znowu triumfuje! Blog Julii Kuczyńskiej ...

Najpopularniejszym blogiem modowym, a jednocześnie najbardziej wpływowym, jest Maffashion, którego autorką jest Julia Kuczyńska -  twierdzą FashionFan, Interactive Research Center oraz LeadR. Co jeszcze wynika z sondażu przeprowadzonego przez te firmy?