szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Pokaz Rihany dla River Island - Maffashion Juliett Kuczyńska i Jessica Mercedes na London Fashion Week

MAFF i JESSICA MERCEDES na pokazie Rihanny na London Fashion Week

Pokaz Rihanny dla River Island na London Fashion Week przyciągnął tłumy fanów muzyki i stylu barbadoskiej artystki. Na pokaz kolekcji Rihanny wybrały się także dwie polskie blogerki modowe - Juliett MAFF Kuczyńska i Jessica Mercedes. Obie pokazały się na London Fashion Week w streetowych stylizacjach w stylu Rihanny.

Tagi: jess mercedes, jessica mercedess, juliett kuczynska maff, london fashion week, maff, maff pokaz rihanny, najlepsze polskie blogerki modowe, najlepsze polskie blogi modowe, pokaz rihanny london fashion week, pokaz rihanny river island, rihanna river island

Maff i Jessica Mercedess na pokazie Rihanny na London Fashion Week

London Fashion Week: Maff i Jessica Mercedes oczekują na pokaz kolekcji Rihanny dla River Island

fot: Facebook: MAFFASHION

Najważniejszym wydarzeniem dla fanów Rihanny podczas London Fashion Week był pokaz kolekcji stworzonej przez Riri dla marki River Island. Barbadoska zaprezentowała własną linię ubrań, wśród której mogliśmy zobaczyć streetowe i eleganckie stylizacje mocno nawiązujące do stylu Rihanny. Wśród fanek boskiej Rihanny, które miały okazję obejrzeć pokaz na żywo, znalazły się dwie polskie blogerki, Juliett MAFF Kuczyńska i Jessica Mercedes. Obie wybrały się do Londynu specjalnie na pokaz swojej idolki.

Na Facebooku dziewczyny chwaliły się swoimi wejściówkami na pokaz (tego zazdrościmy im nieziemsko!) i oczywiście nie omieszkały pokazać swoich stylizacji. Maff miała na sobie kurtkę moro i modną czapkę Cocaine & CaviarJessica biały żakiet i bluzkę w czarno-białe paski oraz modowy must have tego roku - czapkę New Era by Kenzo. Jess zrobiła sobie na tę okazję specjalny manicure z brytyjską flagą i napisami RIRI. Cudo!

Jak Maff i Jessica Mercedes bawiły się na pokazie Rihanny? Po wpisach na Facebooku widać, że kolekcja bardzo im się spodobała. Czekamy jednak na większą relację z wydarzenia na ich blogach.

Autor: JW

Zdjęcia: Facebook: MAFFASHION

Publikacja: 16.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również