szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Maff i Maciej Musiał reklamują koszulki i bransoletki Missiu!

Maff i Maciej Musiał razem! Blogerka modowa i gwiazda serialu Rodzinka.pl reklamują akcję charytatywną!

Maff i Maciej Musiał przyjaźnią się nie od dzisiaj. Swoją ogromną popularność postanowili wykorzystać w szczytnym celu, promując akcję Pacyfa, wspieraną przez markę koronkowych bransoletek Missiu. W jaki sposób pomagają Julia i Maciek?

Tagi: bransoletki missiu, julia kuczyńska, Maciej Musiał, maciej musiał blog, maciej musiał glamour, maciej musiał maff, maciej musiał maffashion, maciej musiał missiu, maciej musiał rodzinka.pl, maff, maff glamour, maff missu

Maff i Maciej Musiał razem! W jakim celu?

Maff i Maciej Musiał reklamują koszulki i bransoletki Missiu!

fot: WBF

Koronkowe bransoletki Missiu polubił nie tylko Maciej Musiał, ale także inne polskie gwiazdy: Anna Mucha, Kasia Zielińska, Ada Fijał, Natalia Lesz, Aleksandra Kisio, Julia Pietrucha czy Kasia Pakosińska. Co więcej, sprzedaż biżuterii zdobionej motywem pacyfy wspiera akcję charytatywną na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce, które pomaga dzieciom opuszczonym, osieroconym oraz pochodzących z rodzin zagrożonych rozpadem. To właśnie twarzą tych bransoletek został Maciek Musiał.

Motyw pacyfy został wybrany ze względu na jego symbolikę. Wybór takiej bransoletki deklaruje poparcie dla pokoju, tolerancji, świata bez wojen i nienawiści. Biżuterię można kupić na stronie internetowej www.missiu.pl w cenie 24.90 zł oraz w sieci salonów z obuwiem dla dzieci BARTEK.

Sukces sprzedaży bransoletek, który marka zawdzięcza przede wszystkim wsparciu Macieja Musiała, narodził kolejny pomysł. W sprzedaży pojawiła się także kolekcja Bosco Design dla Missiu zawierająca koszulki z motywem pacyfy. T-shirty dostępne trzech kolorach: czarnym, białym i szarym, kosztują 49 zł.

Koszulki rozreklamuje z pewności zorganizowany przez kilkoma tygodniami konkurs magazynu Glamour, w którym nagrodą główną była sesja zdjęciowa z Maciejem Musiałem, nad którą stylizacyjnie czuwała Maff. Szczęśliwe zwyciężczynie zabawy pozowały obok aktora w t-shirtach z symbolem pacyfy.

fot. Maffashion (oficjalny blog)

Autor: monroe

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 13.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Maff, Katarzyna Zielińska i Beata Tyszkiewicz w kampanii marki Gatta
Maff, Katarzyna Zielińska i Beata Tyszkiewicz ...

Z okazji 20-lecia marki Gatta, do nowej kampanii najpopularniejszych polskich rajstop zaproszono Julię Kuczyńską, autorkę bloga Maffashion, oraz aktorki: Katarzynę Zielińską i Beatę Tyszkiewicz. Co łączy to niezwykłe trio? Oczywiście wspaniałe nogi!

Maffashion znowu triumfuje! Blog Julii Kuczyńskiej lepszy niż prasa!
Maffashion znowu triumfuje! Blog Julii Kuczyńskiej ...

Najpopularniejszym blogiem modowym, a jednocześnie najbardziej wpływowym, jest Maffashion, którego autorką jest Julia Kuczyńska -  twierdzą FashionFan, Interactive Research Center oraz LeadR. Co jeszcze wynika z sondażu przeprowadzonego przez te firmy?