szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kolekcja F&F będzie reklamowana przez słynną modelkę?

Maff w kampanii reklamowej marki F&F?

Maff nie może narzekać na nudę! Jeszcze nie opadły emocje związane z jej wizytą w programie Kuby Wojewódzkiego, a blogerka modowa już udała się w podróż do Londynu na specjalnie zaproszenie firmy F&F. Czy Maff rozpocznie z marką współpracę?

Tagi: f&f, f&f kolekcja, f&f sklep, F&F sklepy, f&f tesco, julia kuczyńska, maff, maff F&F, maff kuba wojewódzki, maff marka, maff tesco, maff u kuby wojewódzkiego, maff ubrania, maff wywiad, maffashion, maffashion f&f, maffashion kuba wojewódzki, staff by maff

Maff w kampanii reklamowej marki F&F?

Maff i inne blogerki modowe w drodze do Londynu

fot: MAFFASHION (oficjalny fanpage)

Blogerka modowa Maff posiada bezkonkurencyjną liczbę fanów śledzących jej wyróżniający się styl oraz ogromny wpływ na decyzje konsumenckie swoich obserwatorów. Nic zatem dziwnego, iż dziesiątki marek odzieżowych marzą, by to właśnie ona została twarzą ich kolekcji.

Maff w programie Kuby Wojewódzkiego >>

To przecież właśnie Julia Kuczyńska, jeszcze nie tak popularna jak dzisiaj, wypromowała w Polsce australijską markę Black Milk, znaną przede wszystkim z niebanalnej linii legginsów. Nikomu dotąd nie udał się podobny sukces! Maff kocha modę, dlatego jest otwarta na różnego rodzaju współpracę. Autorka bloga Maffashion wzięła udział w promocyjnych sesjach zdjęciowych m.in. dla marek Rina Cossack czy Bershka, jako jedna z pierwszych oglądała kolekcję Rihanny dla River Island oraz została ambasadorką butów DeeZee.

Julia Kuczyńska w sesji zdjęciowej Rina Cosssack >>

Zobacz Maff dla marki Bershka! >>

Niecierpliwie czekamy zatem na efekty współpracy z firmą F&F. Mimo że marce daleko do ekskluzywności czy luksusu - jej ubrania sprzedawane są w sieci marketów Tesco, trzeba przyznać, że linia ubrań F&F nie rozczarowuje zarówno pod względem jakości, jak i designu.

Maff o swojej własnej marce ubrań Staff By Maff:
Autor: monroe

Zdjęcia: MAFFASHION (oficjalny fanpage)

Publikacja: 16.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Maff, Katarzyna Zielińska i Beata Tyszkiewicz w kampanii marki Gatta
Maff, Katarzyna Zielińska i Beata Tyszkiewicz ...

Z okazji 20-lecia marki Gatta, do nowej kampanii najpopularniejszych polskich rajstop zaproszono Julię Kuczyńską, autorkę bloga Maffashion, oraz aktorki: Katarzynę Zielińską i Beatę Tyszkiewicz. Co łączy to niezwykłe trio? Oczywiście wspaniałe nogi!

Maffashion znowu triumfuje! Blog Julii Kuczyńskiej lepszy niż prasa!
Maffashion znowu triumfuje! Blog Julii Kuczyńskiej ...

Najpopularniejszym blogiem modowym, a jednocześnie najbardziej wpływowym, jest Maffashion, którego autorką jest Julia Kuczyńska -  twierdzą FashionFan, Interactive Research Center oraz LeadR. Co jeszcze wynika z sondażu przeprowadzonego przez te firmy?