szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Maffashion i Jessica Mercedes w Monako!

Maffashion i Jessica Mercedes podbijają Monako! Blogerki piją szampana, wypoczywają nad hotelowym basenem i cieszą się pięknym słońcem. Zazdrościcie im takiej pracy? Poczekajcie aż zobaczycie zdjęcia Maffashion i Jessiki Mercedes!

Tagi: blogerki modowe, jessica mercedes, maffashion

Maffashion i Jessica Mercedes w Monako!

Maffashion i Jessica Mercedes znów pracują razem! Tym razem w jednym z najpiękniejszych miejsc Europy, czyli luksusowym Monako. Blogerki podpisały kolejny lukratywny kontrakt, dzięki któremu mogą wypoczywać w najbardziej ekskluzywnych hotelach, pić Martini na tarasie z widokiem na Monte Carlo i martwić się jedynie tym, jaką stylizację przygotować na kolejne wyjście. Praca marzeń? Cóż, od dawna podejrzewamy, że tak, ale teraz jesteśmy tego pewne!

To nie koniec atrakcji, jakie czekają na Maffashion i Jessikę Mercedes - w ten weekend w Monte Carlo odbywają się zawody Formuły 1. Blogerki mogą więc sączyć szampana i oglądać zawody, które większość z nas zobaczy tylko w telewizji. Idealne widoki, dreszczyk sportowych emocji i piękne, przepełnione luksusem miasto - właśnie tak wygląda weekend naszych dwóch najlepszych blogerek.

Przeczytaj więcej o Maffashion >>>

Zobaczcie, jak Maffashion i Jessica Mercedes spędzają czas w Monako!

poprzedni
nastepny
Maffashion i Jessica Mercedes w Monako!
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: J.M.

Publikacja: 24.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również