szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
MAFFASHION. Facebook zablokował fanpage Julii Kuczyńskiej za nagie zdjęcia JAC

MAFFASHION: Julia Kuczyńska ma zablokowany fanpage na Facebooku!

Facebook ukarał Maffashion! Blogera zamieściła na swoim fanpage'u półnagie zdjęcia Moniki Jagaciak JAC i dostała karę w postaci blokady profilu na 30 dni!

Tagi: blokada facebooka, facebook, FACEBOOK MAFFASHION ZABLOKOWANY, FANPAGE MAFFASHION, FANPAGE MAFFASHION ZABLOKOWANY, Jac, julia kuczyńska, maffashion, monika jagaciak, MONIKA JAGACIAK TOPLESS, PROFIL MAFFASHION NIE DZIAŁA, PROFIL MAFFASHION ZABLOKOWANY

MAFFASHION: Julia Kuczyńska ma zablokowany fanpage na Facebooku!

fot: MAFFASHION (oficjalny fanpage)

Maffashion, czyli Julia Kuczyńska, jest jedną z najbardziej aktywnych blogerek na Facebooku. Na swoim fanpage'u ma aż 194 tysiące fanów, którym codziennie dostarcza sporo rozrywki - zamieszcza swoje zdjęcia, inspiracje znalezione w sieci lub teledyski.

Niestety, teraz te 194 tysiące fanów będzie musiało czekać aż 30 dni na kolejny wpis Maffashion! Wszystko przez to, że jej fanpage został... zablokowany! Facebook ukarał Maff za umieszczenie półnagich zdjęć Moniki Jagaciak JAC. Na jednej z fotografii widać było sutki modelki...

Zablokowano Ci możliwość publikowania na Facebooku na 30 dni, ponieważ wielokrotnie publikowałeś(aś) materiału łamiące nasze Standardy społeczności - taką wiadomość otrzymała Maff na Facebooku.


Sama Maffashion jest rozgoryczona karą, którą nałożył na nią Facebook. Dziękuję Facebook za blokadę :/// Oraz przepraszam Jac, ale zdjęcia z Twojej nowej pięknej sesji nie mogą się pojawić na moim fanpage :((( - napisała Julia.

Wytrzymacie 30 dni bez Maff?

Zobacz też: MAFFASHION zarabia na innych blogerkach? MAFF: To nieprawda! [TYLKO U NAS]

Autor: Kinga

Zdjęcia: MAFFASHION (oficjalny fanpage)

Publikacja: 16.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również