szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Oceń stylizacje polskich blogerek na Fashion Week Poland w Łodzi

MAFFASHION, MACADEMIAN GIRL i JESSICA MERCEDES na Fashion Week Poland w Łodzi!

Na FashionPhilosophy Fashion Week Poland w Łodzi nie mogło zabraknąć polskich blogerek modowych. Tym razem Maffashion, Jessika Mercedes i Klaudia Wcisło postanowiły nas zaskoczyć białymi outfitami. Jak na tym białym tle wypadała kolorowa stylizacja Macademian Girl? Jak oceniasz stylizacje blogerek z Fashion Week Poland 2013?

Tagi: blogerki na fashion week poland, Fashion week poland, fashion week poland 2013, fashion week poland łódź, fashion week poland łódź 2013, jessica mercedes, macademian girl, maffashion, polskie blogerki

MAFFASHION, MACADEMIAN GIRL i JESSICA MERCEDES na Fashion Week Poland w Łodzi!

Od lewej: Jessica Mercedes, Klaudia Wcisło i Maffashion

fot: Jessica Mercedes fb, Macademian Girl (oficjalny fanpage)

FashionPhilosophy Fashion Week Poland w Łodzi to jedna z największych imprez modowych w Polsce. Nic więc dziwnego, że pojawiły się na niej nasze modowe "Dumy" narodowe :) Musimy przyznać, że nawet wspominana Miroslava Duma nie powstydziłaby się wystąpić w proponowanych przez nie stylizacjach. A wam, która podoba się najbardziej?

Jessica Mercedes pojawiła się na Fashion Week Poland w białej sukience projektu TOMAOTOMO i w butach Kat Maconie. Całość prezentowała się bardzo elegancko.

Podobny styl zaprezentowała inna blogerka - Klaudia Wcisło. Czyżby dziewczyny się umówiły? Biała sukienka i beżowe szpilki, seksownie i z klasą :)

Na stylizację w bieli zdecydowała się też inna znana blogerka - Maffashion. W przeciwieństwie do bardzo eleganckich stylizacji Jessiki i Klaudii, Maff postawiła na odrobinę nonszalancji. Białą spódniczkę H&M zestawiła z bluzką Bershki w sportowym stylu. Beżowe buty Zary uzupełniały cały outfit.

Zupełnie inny styl zaprezentowała podczas Fashion Week Poland Macademian Girl. Charakterystyczne dla niej połączenia kolorów i faktur mogliśmy podziwiać także podczas tej imprezy modowej. Tamara zdecydowała się na wzorzystą sukienkę i swoje ulubione, neonowe futro. Podstawą jej drugiej stylizacji była przepiękna tiulowa spódnica. Jesteście ciekawe, gdzie Macademian ją kupiła? Zajrzyjcie na jej bloga!

Macademian na Fashion Week Poland

POLECAMY:

Konkurs dla blogerek! Women Bloxing Club - walcz o nagrody w najlepszym stylu!

Autor: Monika P.

Zdjęcia: Jessica Mercedes fb Macademian Girl (oficjalny fanpage)

Publikacja: 20.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również