szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Maffashion NIE POPROWADZI show o modzie!

Maffashion poprowadzi nowe show w Polsacie? Julia Kuczyńska zdecydowanie dementuje plotki! Zobacz, dlaczego Maffashion odmówiła prowadzenia programu Shopping Queen!

Tagi: blogerki, julia kuczyńska, maffashion, Shopping Queen

maffashion

Maffashion, Jessica Mercedes i Kasia Tusk walczą o prowadzenie nowego modowego show Shopping Queen! Ta wiadomość rozgrzała ostatnio media, ale po tym, jak doniesieniom zaprzeczyła Kasia Tusk, głos postanowiła zabrać Julia Kuczyńska. Mimo, że blogerki modowe są w Polsce bardzo popularne, w mediach wciąż pojawia się więcej tematów związanych z modą. Powstają takie programy jak Project Runway czy Top Model. Wygląda na to, że Shopping Queen będzie kolejnym hitem. Dlaczego więc Maffashion nie che prowadzić show?

O nic nie walczyłam i nie walczę ( sądzę, że Jess także, a Kasi Tusk niestety nie poznałam). Pragnę zdementować plotki. Nie będę prowadziła programu "Shopping Queen". Pierwszą i jedyną rozmowę w tym temacie przeprowadziłam wczoraj, propozycji nie przyjęłam. - napisała Julia Kuczyńska na Facebooku.

Kasia Tusk, Maffashion i Jessica Mercedes były wymieniane jako faworytki do roli prowadzącej nowego show w Polsacie. Jednak po tym, jak Maffashion odrzuciła propozycję, tłumacząc się nadmiarem obowiązków, na polu bitwy pozostała już tylko Jessica. Czy to ona poprowadzi Shopping Queen czy też Polsat zafunduje nam prawdziwą niespodziankę? Nie możemy doczekać się odpowiedzi na to pytanie!

A Wy kogo najchętniej widzielibyście w roli prowadzącej show?

Zobacz też: Witkowski wyśmiewa blogerki: Trzeba być ze wsi, żeby się butami chwalić! >>>

Autor: J.M.

Publikacja: 09.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również