szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
MAFFASHION w BlogHous. Co to jest BlogHous? Julia Kuczyńska ma udziały w BlogHouse.

MAFFASHION w BlogHous. Julia Kuczyńska ma udziały w BlogHouse. Co to jest BlogHous?

Maffashian, czyli Julia Kuczyńska, nie ukrywa, że prowadzi kilka firm. Jedną z nich jest Staff by Maff, a teraz wyszło na jaw, że drugą jest... BlogHous!

Tagi: BLOGHOUS, CATWALK, CO TO JEST BLOGHOUS, FIRMY MAFFASHION, jessica mercedes, julia kuczyńska, maff, maffashion, MAFFASHION BLOGHOUS, MAFFASHION FIRMY, MAFFASHION MA UDZIAŁY W BLOGHOUS, SE.PL, staff by maff, VANITAs

MAFFASHION zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Maff to jedna z najpopularniejszych polskich blogerek modowych.

fot: Facebook: MAFFASHION

Maffashion, czyli Julia Kuczyńska, jest jedną z najpopularniejszych polskich blogerek modowych. Jej kariera rozwija się w błyskawicznym tempie i obecnie Julia jest już prawdziwą gwiazdą - bywa na salonach i udziela wywiadów.

W jednym z nich, a dokładnie w rozmowie z Kubą Wojewódzkim, Maff wyznała, że prowadzi kilka firm. Nie jest tajemnicą, że jedną z nich jest Staff by Maff, ale o drugiej do tej pory Julia nic nie powiedziała.

Maff to bizneswoman!

Teraz portal se.pl dowiedział się, że Maffashion jest współwłaścicielem BlogHouse, czyli firmy, która skupia blogerów i sprzedaje ich potencjał reklamowy.

Julka jest współwłaścicielem BlogHous, firmy która skupia blogerów i sprzedaje ich potencjał reklamowy. Jest w niej około 35 blogerów z czego 10 ma łączny potencjał 7 milionów odsłon miesięcznie. Kuczyńska czerpie korzyści finansowe z każdej umowy, którą podpisze BlogHous dla innych blogerów. Prowadzi to razem z Krzysztofem Sambergerem, prezesem banku w Londynie - powiedzieli informatorzy se.pl.

Z informacji, które można znaleźć na stronie internetowej BlogHouse wynika, że z firmą współpracują takie gwiazdy blogosfery, jak: Jessica Mercedes, VANITAs czy Catewalk.

Co na to sama Maff? Julia Kuczyńska w rozmowie z Glamki.pl przyznała, że sytuacja wygląda zupełnie inaczej.

Nie zarabiam na innych blogerach, tylko firma i pracownicy od danego zlecenia mają prowizję. Ja zarabiam na swoich współpracach i nie mam nic z akcji jakie przeprowadzają inni blogarzy. Dla jasności, firma jest młoda i dopiero zaczyna... Nie ma tu mowy o wielkich kwotach. Kiedyś... mam nadzieję, że tak - mówi w rozmowie z Glamki.pl Julia Maff Kuczyńska.

Zobacz też: Margaret dla Staff By Maff! Margaret i Maff, czyli duet doskonały!

Autor: Kinga

Zdjęcia: Facebook: MAFFASHION

Publikacja: 11.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również