szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
MAFFASHION zagra w nowym serialu MIŁOŚĆ NA BOGATO

MAFFASHION w serialu MIŁOŚĆ NA BOGATO! Julia Kuczyńska zagra z Marcelą

Maffashion wystąpi w serialu Miłość na bogato! To nowy serial VIVA Polska, nad którym prace właśnie wystartowały. Julia Kuczyńska wystąpi w produkcji u boku Marceli Leszczak - gwiazdy programu Top Model 3. Kogo w Miłości na bogato zagra Maffashion?

Tagi: julia kuczyńska miłość na bogato, maffashion, maffashion miłość na bogato, miłość na bogato, miłość na bogato polska wersja, miłość na bogato viva, nowy serial viva, serial Miłość na bogato, viva miłość na bogato, viva polska, viva polska miłość na bogato

MAFFASHION w serialu MIŁOŚĆ NA BOGATO! Julia Kuczyńska zagra z Marcelą

MAFFASHION zagra w nowym serialu MIŁOŚĆ NA BOGATO

fot: MAFFASHION (oficjalny fanpage)

Maffashion zagra w serialu Miłość na bogato! Wystartowały prace nad nowym serialem telewizji VIVA i poznajemy coraz więcej szczegółów tej nowej produkcji. W jedną z głównych ról wcieli się Marcela Leszczak znana z programu Top Model 3.

Zobacz też: MIŁOŚĆ NA BOGATO: nowy serial w VIVA Polska >>

Marcela nie będzie jednak jedyną gwiazdą, która wystąpi w Miłości na bogato. W serialu zagra też znana blogerka Julia Kuczyńska. Maffashion miała ponoć dostać jedną z głównych ról, ale dziś już wiadomo, że przypadła jej rola drugoplanowa. Producenci mieli jej na początku zaproponować główną rolę w serialu, ale gwiazda się z nimi nie dogadała, bo w projekcie kontraktu miało być za dużo działań promocyjnych i zobowiązań reklamowych, które silnie promowałyby Kuczyńską i postać, którą miałaby zagrać. Choć takie jest też założenie serialu (tak jak amerykańskie odpowiedniki ma być on szansą na karierę dla młodych aktorów), to Maffashion taka koncepcja się nie spodobała, bo gwiazda chce potraktować występ w Miłości na bogato jako ciekawe doświadczenie i przygodę niż trampolinę do zawodu aktorki. W rezultacie Julia Kuczyńska wcieli się w postać drugoplanową.

Autor: ko

Zdjęcia: MAFFASHION (oficjalny fanpage)

Publikacja: 27.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Gwiazda Miłości na bogato w kiczowatej stylizacji. Chciała być drugą Patrycją Wojnarowską?
Gwiazda Miłości na bogato w kiczowatej ...

Sylwia Nowak, gwiazda serialu Miłość na bogato, zjawiła się na imprezie Samochód Roku Playboya. Celebrytka najwyraźniej pozazdrościła Patrycji Wojnarowskiej, która na zeszłorocznej edycji imprezy pokazała pośladki, i też postanowiła pokazać trochę ciała.