szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Julia Maff Kuczyńska zarabia na innych blogerkach modowych? Jak jest naprawdę?

MAFFASHION zarabia na innych blogerkach? MAFF: To nieprawda! [TYLKO U NAS]

Julia Maff Kuczyńska i jej blog Maffashion to już prawdziwe marki. Blogerka modowa staje się prawdziwą bizneswoman i zakłada kolejne firmy. Najmłodsza z nich - BlogHous skupia inne blogi modowe i sprzedaje ich potencjał reklamowy. Czy Maff zarabia na innych blogerkach? Julia zdradziła nam prawdę!

Tagi: blog maff, blog maffashion, blogerki modowe, BLOGHOUS, blogi modowe, firma maff, ile zarabia maffashion, julia kuczynska, julia kuczyńska, maff, maffashion, MAFFASHION BLOGHOUS, staff by maff, staffbymaff, zarobki blogerek modowych

MAFFASHION zarabia na innych blogerkach? MAFF: To nieprawda! [TYLKO U NAS]

Julia Maff Kuczyńska - autorka bloga modowego Maffashion

fot: WBF

Maffashion zarabia na innych blogerkach modowych! To rewelacje informatorów Super Expressu. Według nich, BlogHous skupia około 35 najpopularniejszych polskich blogów modowych i zajmuje się poszukiwaniem zleceń reklamowych dla blogerów.

Kuczyńska czerpie korzyści finansowe z każdej umowy, którą podpisze BlogHous dla innych blogerów. Prowadzi to razem z Krzysztofem Sambergerem, prezesem banku w Londynie - informuje se.pl.

Według relacji dziennika, Maff posiada 51 udziałów w BlogHous i otrzymuje procent od każdej podpisanej umowy na działania reklamowe na innych blogach. Jak zapewnia Glamki.pl sama Maff - rzeczywistość wcale nie wygląda tak różowo...

Nie zarabiam na innych blogerach, tylko firma i pracownicy od danego zlecenia mają prowizję. Ja zarabiam na swoich współpracach i nie mam nic z akcji jakie przeprowadzają inni blogarzy. Dla jasności, firma jest młoda i dopiero zaczyna... Nie ma tu mowy o wielkich kwotach. Kiedyś... mam nadzieję, że tak - mówi w rozmowie z Glamki.pl Julia Maff Kuczyńska.

Jedno jest pewne, Maffashion nie musi martwić się o przyszłość. Jej własna marka odzieżowa StaffByMaff wciąż rozwija się prężenie. Julia zaprosiła właśnie do współpracy pod swoim szyldem autorkę hitu Thank You Very Much - Margaret.

Zobacz: Margaret dla Staff By Maff! Margaret i Maff, czyli duet doskonały!

Autor: SuDeK

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 12.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również