szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Magda Gessler i jej szczere wyznanie u Łukasza Jakóbiaka w wywiadzie dla "20 m2 Łukasza"

MAGDA GESSLER i Piotr Adamczyk byli parą! Restauratorka wyznała to w 20 m2 Łukasza Jakóbiaka!

Magda Gessler i Piotr Adamczyk 11 lat temu byli parą. W internetowym talk-show 20 m2 Łukasza Jakóbiaka znana polska restauratorka zdradziła kulisy ich znajomości. Magda Gessler w swojej wypowiedzi nie kryje żalu do byłego partnera, który wydaje się wstydzić tego epizodu.  

Tagi: 20 m2 Łukasza, 20m2 łukasza magda gessler, łukasz jakóbiak, maga m, magda gessler u łukasza jakobiaka, piotr adamczyk

MAGDA GESSLER i Piotr Adamczyk byli parą! Restauratorka wyznała to w 20 m2 Łukasza Jakóbiaka!

fot: WBF

Magda Gessler wyznała, że ona i Piotr Adamczyk byli w w związku. Bliska relacja Magdy Gessler i o 19 lat młodszego od niej Piotra Adamczyka rozkwitła w 2002 roku i zakończyła się po zaledwie kilku miesiącach jego trwania. Znana polska restauratorka ogłosiła to w szczerej rozmowie w internetowym talk-show 20 m2 Łukasza Jakóbiaka.

Zobacz także wywiad z Magdą Gessler w programie 20 m2 Łukasza Jakóbiaka.

Dlaczego to zrobiła, skoro Piotr Adamczyk przez tyle lat milczał? Kolokwialnie mówiąc, Magda Gessler wkurzyła się. Celebrytkę zdenerwował fakt, iż aktor przez lata ukrywał ich związek i do tego jeszcze się tego wstydzi. To była kropla, która przepełniła czarę goryczy. Ja zawsze jestem bardzo przyjazna. Ja nie rozstaję się w gniewie. Wydaje mi się, że Piotr się wstydzi tego, co robił. Przyjaźniliśmy się bardzo i byliśmy blisko, i było bardzo fajnie, ale może Piotr jest za bardzo mieszczański, by zrozumieć taką osobę jak ja. Poza tym przyjaźni się z osobą, której nienawidził, czyli moim byłym narzeczonym – powiedziała Magda Gessler.

Na tym nie koniec. Polska królowa restauracji wyjawiła także, że Piotr Adamczyk jest eterycznym i wyjątkowo delikatnym człowiekiem. Coś po tym filmie o papieżu w nim zostało w środku. Nie ma poczucia humoru - mówiła gwiazda Kuchennych rewolucji.

Piotr Adamczyk na razie nie pokusił się o komentarz do rewelacji Magdy Gessler.

Przypominamy, że aktor ma na swoim koncie już kilka nieudanych gwiazdorskich związków – niedawno rozpadło się jego małżeństwo z Kate Rozz, wcześniej jego partnerką była Anna Czartoryska. Ten związek także nie przetrwał.

Tym samym Magda Gessler oficjalnie dołączyła do grona gwiazd, które były w związku z Piotrem Adamczykiem! Kto będzie następny?

Autor: AM

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 29.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Łukasz Jakóbiak i Lady Gaga: szczegóły wyjątkowego spotkania!
Łukasz Jakóbiak i Lady Gaga: szczegóły ...

Dla Łukasz Jakóbiaka nie ma rzeczy niemożliwych! Spotkanie z Lady Gagą twórca programu 20 m2 Łukasza potraktował jako wyzwanie i oczywiście dopiął swojego celu! Poznaj szczegóły niezwykłego spotkania Łukasza Jakóbiaka i Lady ...