szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Poznaliśmy zarobki pracowników restauracji Magdy Gessler

MAGDA GESSLER: ile płaci pracownikom w swoich restauracjach?

Jakie są zarobki u Magdy Gessler? Prowadząca Kuchenne rewolucje w TVN według swoich pracowników, rewolucję powinna zrobić także w liście płac! Pracownicy restauracji Magdy Gessler nie zarabiają najlepiej.

Tagi: gessler magda, ile można zarobić u magdy gessler?, kuchenne rewolucje, kuchenne rewolucje odcinki, Magda Gessler, magda gessler pensje pracowników, magda gessler zarobki, magdalena gessler, restauracje magdy gessler

MAGDA GESSLER: ile płaci pracownikom w swoich restauracjach?

Magda Gessler nie płaci kokosów obsłudze własnych restauracji

fot: WBF

Magda Gessler została wykreowana na mistrzynię zarządzania. Ma znać się na prowadzeniu restauracji jak nikt inny. Odmiennego zdania jest część uczestników Kuchennych rewolucji, podobnie jak pracownicy restauracji Magdy Gessler!

Mało tego, Gessler nie ma problemów, by zatrzymywać najlepszych pracowników i kusić ich sporymi pieniędzmi. Tak było, w przypadku Restauracji Carska, kiedy to jedna z kelnerek chciała odejść, by móc podjąć znacznie lepiej płatną pracę w Irlandii. Magda Gessler nie miała wtedy oporów, by zaproponować jej (w imieniu właścicieli) stawkę, jaką otrzymałaby w nowym miejscu. To rzeczywistość na ekranie. Jak jest w szarej rzeczywistości?

Odpowiedź przyszła w niemieckim dzienniku Die Welt, który opisał historię Marcina Kowalskiego, kucharza w warszawskiej restauracji AleGloria należącej do Magdy Gessler. Po kilku miesiącach dostałem umowę na pół roku z pensją 11 zł za godzinę. Czas pracy nienormowany, ale do tego napiwki. Miesięcznie miałem zarabiać 2700 zł. Potem przyszły ciężkie czasy, szefowa obcięła pensje, a jak komuś to nie pasuje "rynek jest szeroki i głęboki" - opowiada kucharz.

Kowalski odszedł z restauracji, jednak Magda Gessler po krótkim czasie ponownie zaprosiła go do współpracy. Happy end? Nic z tego. Wraz z nadejściem nowego roku, Magda Gessler nie przedłużyła z nim umowy. Podobny los spotkał także innych kucharzy.

Pensja dla kucharza w warszawskiej restauracji godna pensji roznosiciela ulotek? Kto by się spodziewał takiej plamy na wizerunku najsłynniejszej restauratorki w Polsce... Czy Gessler odniesie się do zarzutów?

Autor: SuDeK

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 23.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
ZOOM NA STYL: Najlepsze stylizacje Magdy Gessler. Top 10 strojów szefowej Kuchennych Rewolucji
ZOOM NA STYL: Najlepsze stylizacje Magdy ...

Stylizacje Magdy Gessler są wysmakowane pod każdym względem. Szefowa Kuchennych Rewolucji słynie z przemyślanych i świetnie dopasowanych do figury i wieku strojów. Dobrze radzi sobie także z kolorem i dodatkami. W czym ...