szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Autorski przegląd prasy kolorowej glamki.pl. Komentują Marcin Kusy i Łukasz Suda

MAGDA GESSLER, MACIEJ DOWBOR i GRAŻYNKA Z KLANU zdemaskowani! Oglądaj wideo PRZEGLĄD PRASY GLAMKI.PL

Trawienie Magdy Gessler, pośladki Macieja Dowbora i tablet Lecha Wałęsy. Bierzcie wszytko na raz, lub delektujcie się powoli! Kusy i Suda robią swoje. Plotki, pomówienia i prowokacje świata celebrytów, w kolejnym przeglądzie prasy Glamki.pl! Zobacz wideo  

Tagi: grażynka z klanu, joanna ślub zdjęcia, KUSY I SUDA, kusy i suda plotki o gwiazdach, kusy i suda przegląd prasy, Lech Wałęsa, maciej dowbor, Magda Gessler, party, plotki o gwiazdach, przegląd kolorowej prasy, przegląd prasy, viva, władimir putin

MAGDA GESSLER, MACIEJ DOWBOR i GRAŻYNKA Z KLANU zdemaskowani! Oglądaj wideo PRZEGLĄD PRASY GLAMKI.PL

Marcin Kusy i Łukasz Suda plotkują o gwiazdach na portalu Glamki.pl

fot: Glamki.pl

Ile może nabroić stłuczony pośladek, wie o tym tylko Maciej Dowbor? Jak dużo pieniędzy potrzeba, by dobrze strawić - podpowie Magda Gessler. Poza tym tajemnica zdjęć na ślubie Joanny Krupy i Jarosława Wałęsy oraz wstrząsające wyznanie Grażynki z Klanu! Umyjcie rączki i zaglądajcie z nami do nowych numerów Party i Vivy w kolejnym przeglądzie prasy Glamki.pl!

Co tydzień, Marcin Kusy i Łukasz Suda przeglądają plotki o gwiazdach, kolorową prasę, śledzą wydarzenia z udziałem celebrytów i na gorąco komentują ich poczynania. Kto się pobiera, kto rozwodzi? Kto schudł, a kto przytył? Czy otwarcie nowej restauracji było udanym przedsięwzięciem towarzyskim czy kompletną klapą? Kto ma największe usta w Polsce, a kto najmniej zarobił na reklamie? Nic się przed nimi nie ukryje! Nawet romans Władimira Putina!

Gorące newsy i plotki o gwiazdach, co tydzień w autorskim przeglądzie kolorowej prasy w portalu Glamki.pl. Zapraszają Marcin Kusy i Łukasz Suda. Z reguły nie są przygotowani, ale wiele mają na myśli!

Zobacz przegląd prasy Glamki.pl:
Autor: mkusy

Zdjęcia: Glamki.pl

Publikacja: 28.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również