szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Restauratorka skrytykowana przez swoich szefów

MAGDA GESSLER: Musi ratować wizerunek! Czy teraz będzie miła i łagodna?

Magda Gessler, postrach restauratorów i arbiter w kwestiach gastronomii, ma kłopoty wizerunkowe. Sam szef programowy TVN, Edward Miszczak zwrócił uwagę na fatalny obraz gwiazdy w oczach widzów, co nie rokuje dobrze jeśli chodzi o nowy sezon Kuchennych Rewolucji. Czy Magda Gessler spokornieje?

Tagi: Magda Gessler, magda gessler awantura w hotelu, magda gessler dolina charlotty, magda gessler edward miszczak, magda gessler kłótnia w hotelu, magda gessler kuchenne rewolucje, magda gessler skrytykowana, magda gessler tvn

MAGDA GESSLER: Musi ratować wizerunek! Czy teraz będzie miła i łagodna?

fot: WBF

Magda Gessler nie ma ostatnio dobrej passy, a jej telewizyjny i prywatny wizerunek został ostatnio trochę nadszarpnięty. Pozew sądowy upokorzonych restauratorów, afera w Słupsku w Dolinie Charlotty, nie przysporzyły Gessler sympatii. Zauważyła to także macierzysta stacja gwiazdy Kuchennych Rewolucji.

MAGDA GESSLER: awantura w hotelu Dolina Charlotty. O co chodzi?

MAGDA GESSLER: uczestnicy KUCHENNYCH REWOLUCJI chcą ją pozwać do sądu!

Jak donosi Rewia, sprawą zajął się sam Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN, który udzielił podobno reprymendy i skrytykował poczynania gwiazdy oraz poprosił o poprawienie nadszarpniętej ostatnimi wydarzeniami reputacji Gessler.

Po aferze w Słupsku, kiedy to restauratorka nie chciała zapłacić za pobyt w hotelu, Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN, zadzwonił ponoć do niej i zażądał, by coś zrobiła z negatywną opinią na swój temat. Mówił, że ludzie jej nienawidzą, przez co program może zniknąć z anteny. Ona ma ogromny temperament i niewyparzony język. Może nie wytrzymać bez swoich soczystych słów. Ale to osoba o gołębim sercu - powiedziała Rewii osoba związana z TVN.

Czy Magda Gessler poprawi swój wizerunek w oczach widzów i na powrót zyska ich sympatię? Czy rzeczywiście w Kuchennych rewolucjach chcielibyście oglądać łagodną restauratorkę?

Przypomnijmy, że był czas, że bez względu na wizerunek, wszyscy współczuli znanej restauratorce:

MAGDA GESSLER: upadek na planie KUCHENNYCH REWOLUCJI! Co się wydarzy w kolejnym odcinku?


Autor: mkusy

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 12.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
ZOOM NA STYL: Najlepsze stylizacje Magdy Gessler. Top 10 strojów szefowej Kuchennych Rewolucji
ZOOM NA STYL: Najlepsze stylizacje Magdy ...

Stylizacje Magdy Gessler są wysmakowane pod każdym względem. Szefowa Kuchennych Rewolucji słynie z przemyślanych i świetnie dopasowanych do figury i wieku strojów. Dobrze radzi sobie także z kolorem i dodatkami. W czym ...