szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Poznaj bliżej Magdę Jasek. Kim jest nowa polska topmodelka?

MAGDA JASEK: nowa polska topmodelka?

Magda Jasek to nowa Anja Rubik? Jasek nie ma nic przeciwko. Modelka już pracuje u najlepszych. Louis Vuitton, Valentino i inne topowe modowe marki już ją dostrzegły. W światowym rankingu dziesięciu najgorętszych twarzy modelingu nowego sezonu zajęła ósme miejsce!

Tagi: jasek magda, jasek magdalena, kim jest magda jasek, kim jest magda jasek?, magda jasek, magda jasek biografia, magda jasek-wikipedia, magdalena jasek, modelki z polski, polskie modelki, topmodelki

MAGDA JASEK: kim jest nowa polska topmodelka?

fot: Materiały Prasowe

Magda Jasek to jedno z najnowszych odkryć światowego modelingu. 18-latkę odkryto na Fashion Week w Łodzi. Jej kariera właśnie nabiera rumieńców. Jasek już nazywana jest następczynią Anji Rubik!

Przygotujcie się na rudzielca z Polski! - ogłosił portal The Cut i umieścił Polkę na 8. miejscu w rankingu 10. najlepszych nowych twarzy sezonu w modowym świecie. Trudno się dziwić tej nominacji.

Magda Jasek w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, na przełomie 2012 i 2013 roku, zdążyła już pracować przy kolekcji Marca Jacobsa dla Louis Vuitton, była twarzą kolekcji Valentino, jej twarz zdobiła okładki hiszpańskiego i ukraińskiego Vogue. Jest także wierna polskiej marce Bohoboco. Dlatego wystąpi w trzeciej sesji promocyjnej dla tego duetu projektantów znad Wisły.

Czuję ogromny stres, że tak naprawdę to jest najważniejszy sezon. Już nie ma tego poczucia, że jestem nową twarzą i wszyscy się zachwycają. Teraz jest decydujący okres przede mną. Stąd stres. Najgorsze jest to, że znów niewiele ode mnie zależy. W szkole było tak, że posiedzę dłużej, pouczę się więcej i będę miała większą szansę zdać, a tutaj nic. Mogę ćwiczyć chodzenie, ale ludzie mówią, że jest w porządku. Więc jedynie to mogę dbać o siebie - opowiada szczerze Magda Jasek w wywiadzie dla Lamode.

Z tego co Magda Jasek mówi o sobie wyłania się obraz nieśmiałej, ale bardzo pracowitej osoby. I choć przyznaje otwarcie, że zżera ją stres, mamy nadzieję, że będzie to stres pomagający w motywacji!

Gratulujemy i trzymamy kciuki za Magdę!

Autor: SuDeK

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 02.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Paris Fashion Week 2013- Haute Couture. Tajemniczy ogród, kwiaty i burza kolorów!
Paris Fashion Week 2013- Haute Couture. ...

Paris Fashion Week 2013 należy do tych najbardziej spektakularnych. Świat mody z zapartym tchem obserwował najpiękniejsze pokazy paryskiego Haute Couture, które coraz bardziej przypominają wyreżyserowane, wielobarwne spektakle niż zwykłe pokazy. Trzeba przyznać ...

Magda Jasek w przełomowej kampanii Valentino na sezon wiosna lato 2013!
Magda Jasek w przełomowej kampanii Valentino ...

Najpierw Luis Vuitton, teraz Valentino. Magda Jasek szturmem podbija świat mody! Marc Jacobs, Alexander McQueen, Saint Lauren, Maison Martin Margiela, Calvin Klein, Luis Vuitton, Moschino, Celine: rudowłosa piękność występowała już w pokazach ...

Pokaz Louis Vuitton na sezon wiosna lato 2013, a w nim polska modelka Magda Jasek!
Pokaz Louis Vuitton na sezon wiosna ...

W najnowszej kolekcji Louis Vuitton na sezon wiosna lato 2013 wystąpiła polska modelka, Magdalena Jasek. Anja Rubik, Magda Frąckowiak, Kasia Struss, Zuzanna Bijoch, Monika Jagaciak i Małgorzata Bela mają konkurencję. Zobacz, jakie ...