szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Małgorzata Socha w ciąży reklamuje perfumy AVON Sensuelle

MAŁGORZA SOCHA W CIĄŻY! Promuje nowe perfumy AVON Sensuelle

Małgorzata Socha została twarzą nowych perfum AVON Sensuelle. Aktorka spotkała się z ambasadorkami marki, by promować nowy zapach. Na imprezie chyba jednak bardziej interesował wszystkich brzuszek Małgorzaty Sochy, która niedawno potwierdziła, że jest w ciąży. Przed aktorką długa kampania promocyjna i szereg spotkań. Czy pogodzi to wszystko z przygotowaniami do roli mamy? Zobacz, co powiedziała na spotkaniu z ambasadorkami firmy AVON.

Tagi: avon sensuelle, Małgorzata Socha, małgorzata socha avon, małgorzata socha perfumy avon, MAŁGORZATA SOCHA w ciąży, Małgorzata Socha zostanie mamą, perfumy avon sensuelle

MAŁGORZA SOCHA W CIĄŻY! Promuje nowe perfumy AVON Sensuelle

Małgorzata Socha w ciąży. Promuje nowe perfumy AVON Sensuelle

fot: WBF

Małgorzata Socha wygląda kwitnąco i tryska radością a wszystko to nie tylko dzięki nowemu zapachowi AVON Sensuelle, który promuje. Aktorka jest bowiem w czwartym miesiącu ciąży! Na spotkaniu z ambasadorkami AVON w Warszawie to właśnie jej brzuszek zwracał największa uwagę fotoreporterów.

Jak widać ciąża wyraźnie jej służy i dodaje energii, a to teraz bardzo przyda się aktorce. Przed nią szereg spotkań z przedstawicielkami marki AVON w różnych miastach Polski, które odbywają się w ramach kampanii promocyjnej nowego zapachu AVON Sensuelle. Przypomnijmy, Małgorzata Socha została twarzą perfum AVON i tym samy dołączyła do zaszczytnego grona polskich ambasadorek marki - Edyty Herbuś,

- Przede mną tour de Avon. Myślę, ze to będzie fajna przygoda i oderwanie się od codzienności. Spotkania z paniami są bardzo miłe, człowiek może poczuć się potrzebny. - mówi Małgorzata Socha.

Co Małgorzata Socha sądzi o nowych perfumach AVON Sensuelle i z kim spotka się w najbliższym czasie, zobaczysz na filmach.

Autor: JW

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 11.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również