szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA na okładce magazynu Zwierciadło

MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA na okładce magazynu Zwierciadło. Gwiazda promienieje!

Małgorzata Kożuchowska nie jest częstą gwiazdą, która pojawia się na okładkach magazynów. Tym razem możemy zobaczyć aktorkę na okładce Zwierciadła i przeczytać obszerny wywiad na temat jej kariery. Co sądzicie o nowym looku gwiazdy?

Tagi: Małgorzata Kożuchowska, MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA okładki, MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA zwierciadło, zwierciadło

MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA na okładce magazynu Zwierciadło. Gwiazda promienieje!

MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA na okładce magazynu Zwierciadło

fot: mat. prasowe

Małgorzata Kożuchowska została gwiazdą październikowego wydania magazynu Zwierciadło. Aktorka, którą na salonach możemy zobaczyć naprawdę rzadko, tym razem prezentuje się od zupełnie innej strony. Gwiazda zdecydowała się porozmawiać o swojej karierze i pisząc to nie mamy na myśli jej serialowych ról!

Zobacz też --> MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA w butach PRADY! Stylizacja gwiazdy to HIT czy KIT?

Aktorka znana jest przede wszystkim z roli Hanki w M jak Miłość, a aktualnie Natalii Boskiej w serialu Rodzinka.pl Niewiele osób wie, że to teatr jest prawdziwą pasją Małgorzaty Kożuchowskiej, w której gwiazda naprawdę się spełnia. Aktualnie przygotowuje się do premiery spektaklu w Teatrze Narodowym. Z wywiadu dowiemy się też o planach aktorki na przyszłość, współpracy z reżyserami-tyranami i komforcie bycia sobą.

Zobacz też --> MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA O IN VITRO: to kłamstwo!

Gwiazda w białej sukience hipnotyzuje nas spojrzeniem z okładki. Sądzicie, że ten projekt możemy zaliczyć do udanych czy wręcz przeciwnie?

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 25.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również