szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Małgorzata Kożuchowska zarobi na reklamie

MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA w reklamie ORANGE? Ile zarobi gwiazda?

Małgorzata Kożuchowska w reklamie Orange? Prawdopodobnie seria reklam operatora telefonicznego utrzymana będzie w duchu serialu Rodzinka.pl. Czy ofertę dostał również Tomasz Karolak? Ile może zarobić Małgorzata Kożuchowska?

Tagi: kożuchowska orange, kożuchowska reklamuje orange, kożuchowska w reklamie, Małgorzata Kożuchowska, reklama orange z kożuchowską

MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA w reklamie ORANGE? Ile zarobi gwiazda?

Małgorzata Kożuchowska dotychczas najczęściej reklamowała kosmetyki

fot: Wikimedia Commons

Małgorzata Kożuchowska, jedna z najpopularniejszych polskich aktorek znów wystąpi w reklamie. Nieoficjalnie mówi się, że Kożuchowska będzie reklamować usługi sieci Orange. Reklamy mają być stylizowane na serial Rodzinka.pl, w którym Kożuchowska gra główną rolę. Czy w spotach zobaczymy także innych bohaterów rodzinki? Orange Polska nie potwierdza tych rewelacji, ale według nieoficjalnych źródeł, całość ma ruszyć już we wrześniu.

Zobacz także: MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA triumfuje w VIVA NAJPIĘKNIEJSI 2012! Sylwetka gwiazdy: piękna aktorka i jedna z najlepiej ubranych Polek >>

Małgorzata Kożuchowska, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego show biznesu, a mimo to, nie nadużywała jak dotąd swego wizerunku w reklamie. Słynna Hanka Mostowiak, pojawiała się głównie w reklamach kosmetyków i ubrań. Magazyn Forbes, w niedawnym rankingu najbardziej cennych gwiazd polskiego show biznesu, umiejscowił Kożuchowską na 42. miejscu i oszacował jej wartość rynkową na ok. 400 tys. zł.

Zobacz także: LISTA FORBESA: Najbardziej pożądani w showbiznesie! Ile warte są polskie gwiazdy? >>

Czy Małgorzata Kożuchowską rzeczywiście zobaczymy w reklamie Orange, przekonamy się już we wrześniu.

Autor: mkusy

Zdjęcia: Wikimedia Commons

Publikacja: 30.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również