szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

MAŁGORZATA ROZENEK i Radosław Majdan wezmą ślub w tym roku?

Małgorzata Rozenek planuje cichy ślub? Para dotychczas utrzymywała w tajemnicy swoje zaręczyny i nie chce medialnego szumu wokół swojego życia prywatnego. Może niebawem dowiemy się, że były piłkarz i Perfekcyjna Pani Domu są już małżeństwem!

Tagi: Małgorzata Rozenek, MAŁGORZATA ROZENEK ślub, perfekcyjna pani domu ślub, Radosław Majdan

MAŁGORZATA ROZENEK i Radosław Majdan wezmą ślub w tym roku?

fot: WBF

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są jedną z najbardziej kontrowersyjnych par polskiego show-biznesu. Media nie wróżyły temu związkowi zbyt długiej przyszłości, jednak jak się okazało para nie tylko niedawno się zaręczyła, ale planuje w tym roku ślub.

Oboje bardzo się starają, piłkarz ma doskonały kontakt z dziećmi celebrytki, a ona stara się zmienić dla niego swój perfekcyjny styl. Para stara się jednak unikać medialnego szumu i mimo że pokazują się razem, dotychczas obyło się bez wpadek. W końcu oboje bardzo dbają o swój wizerunek.

Zobacz też Małgorzata Rozenek zmieniła styl dla Radosława Majdana? >>>>

O ich ślubie jest głośno, mimo że żadne z nich nie potwierdziło tej informacji. Jak się okazuje powodem tego może być fakt, że para zamierza wziąć cichy ślub bez medialnego zamieszania. Trzeba przyznać, że staje się to ostatnio bardzo modne! Czyżby gwiazdy poszły po rozum do głowy i zaczęły bardziej chronić swoje prywatne życie?

Autor: MT

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 08.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Ślub Rozenek i Majdana już w 2015 roku! Para planuje huczne wesele?
Ślub Rozenek i Majdana już w ...

Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana już w 2015 roku! Jeszcze nie wiadomo, gdzie i kiedy dokładnie odbędzie się ceremonia, ale ponoć Małgorzata Rozenek ma zaprojektować swoją suknię ślubną!