szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Małgorzata Rozenek nie weźmie ślubu z Radosławem Majdanem?

Małgorzata Rozenek ponoć ma wątpliwości, czy powinna wychodzić za mąż za Radosława Majdana. Celebrytka ma za sobą już dwa nieudane małżeństwa.

Tagi: Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan

MAŁGORZATA ROZENEK i Radosław Majdan wezmą ślub w tym roku?

fot: WBF

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan długo ukrywali swój związek. W końcu jednak para zaczęła pokazywać się razem publicznie i okazywała sobie sporo czułości nawet w obecności paparazzi. Znajomi Radosława Majdana i Małgorzaty Rozenek otwarcie zaczęli mówić o łączącym ich uczuciu, a nawet zdradzili, że para planuje ślub!

Przeczytaj także: Ślub Rozenek i Majdana już w 2015 roku! Para planuje huczne wesele?

Mimo że Radosław Majdan podszedł do tematu bardzo poważnie i nawet zaczął się starać o unieważnienie swojego pierwszego małżeństwa z Sylwią, to jednak ponoć Małgorzata Rozenek zaczęła się wahać! Celebrytka ma za sobą dwa nieudane małżeństwa i nie wie, czy powinna brać kolejny ślub.

Gośka ma dylemat, bo już dwa razy wychodziła za mąż, nie wie, czy chce to powtarzać. Z Radkiem jest szczęśliwa bez ślubu. Oboje chcieliby mieć dziecko, ale czy ślub? Muszą o tym porozmawiać po jego powrocie - powiedział informator tygodnika Świat i ludzie.

Teraz Małgorzata Rozenek ma okazję, by przemyśleć parę spraw, ponieważ jej ukochany przebywa w Brazylii z Natalią Siwiec, gdzie oboje pracują nad filmami reklamowymi jednego z browarów. Myślicie, że nie zobaczymy Małgorzaty Rozenek w sukni ślubnej?

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 01.08.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Ślub Rozenek i Majdana już w 2015 roku! Para planuje huczne wesele?
Ślub Rozenek i Majdana już w ...

Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana już w 2015 roku! Jeszcze nie wiadomo, gdzie i kiedy dokładnie odbędzie się ceremonia, ale ponoć Małgorzata Rozenek ma zaprojektować swoją suknię ślubną!