szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Małgorzata Socha w coraz bardziej widocznej ciąży na urodzinach Teatru 6 Piętro

Małgorzata Socha: ciąża coraz bardziej widoczna!

Małgorzata Socha po raz pierwszy oficjalnie i publicznie pochwaliła się swoją ciążą! Podczas urodzin Teatru 6. Piętro, gwiazda spektaklu Zagraj to jeszcze raz, Sam, dumnie prezentowała swój zaokrąglony, ciążowy brzuszek.

Tagi: Małgorzata Socha, MAŁGORZATA SOCHA CIĄŻA, małgorzata socha dziecko, MAŁGORZATA SOCHA w ciąży, teatr 6 piętro

Małgorzata Socha: ciąża coraz bardziej widoczna!

Małgorzata Socha na urodzinach Teatru 6. Piętro

fot: WBF

Małgorzata Socha, to jedna z gwiazd Teatru 6. Piętro, który 6 marca 2013 świętował swoje trzecie urodziny. W teatrze Michała Żebrowskiego, 32-letnia aktorka występuje w spektaklu Edukacja Rity, w którym partneruje jej Piotr Fronczewski oraz w niezwykle popularnym Zagraj to jeszcze raz, Sam, w którym gra u boku Kuby Wojewódzkiego, Anny Cieślak, Daniela Olbrychskiego i Michała Żebrowskiego.

To właśnie Kuba Wojewódzki, kolega z teatralnej sceny, jako pierwszy potwierdził plotki o ciąży Małgorzaty Sochy. Do tego czasu przyszła mama ukrywała tę informację. Jeszcze 15 stycznia 2013, na konferencji prasowej, na której zaprezentowano nowy zapach marki Avon, której Małgorzata Socha jest ambasadorką, gwiazda pojawiła się w białej, luźnej kreacji z metką La Mania, która pięknie ukrywała jej nowe kształty.

Jednak już podczas urodzin Teatru 6. Piętro, Małgorzata Socha zdecydowała się pochwalić swoim uroczo zaokrąglonym brzuszkiem. Aktorka wybrała na tę uroczystość srebrną, obcisłą sukienkę, która nie pozostawiła żadnych wątpliwości co do jej "błogosławionego stanu".

Małgorzata Socha jest w piątym miesiącu ciąży.

Autor: monroe

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 07.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również