szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, Małgorzata Socha spodziewa się dziecka

MAŁGORZATA SOCHA w ciąży, spodziewa się dziecka?

Czy Małgorzata Socha jest w ciąży? Wygląda na to, że rodzina popularnej aktorki z serialu Na Wspólnej niebawem się powiększy! Gwiazda niejednokrotnie podkreślała w wywiadach, że bardzo pragnie zostać mamą. Zdarzało się, że Małgorzata Socha miała już potomstwo... ale tylko w serialu i filmie. Teraz czas na rolę mamy w prawdziwym życiu. Małgorzata Socha jest w ciąży. Małgorzata Socha zostanie mamą.

Tagi: Aktorka Małgorzata Socha jest w ciąży, anna mucha, ciąża, Małgorzata Socha, MAŁGORZATA SOCHA CIĄŻA, MAŁGORZATA SOCHA w ciąży, Małgorzata Socha zostanie mamą, na wspólnej, przyjaciółki, PUDELEK-Małgorzata Socha, serial na wspólnej, serial przyjaciółki

Małgorzata Socha spodziewa się dziecka?

Czy Małgorzata Socha już niebawem zostanie szczęśliwą mamą?

fot: SEBASTIAN LUTEK/SE

Małgorzata Socha jest w ciąży! Jak informuje tygodnik Na żywo, a o szczęściu przyszłej mamy jako pierwsza dowiedziała się ekipa pracująca przy serialu Na Wspólnej. Koledzy z planu najpierw zwrócili uwagę na luźniejszy krój ubrań aktorki, a poza tym kreowana przez Sochę serialowa Zuza, również spodziewa się dziecka i w tych momentach gwiazda wypadła podobno bardzo naturalnie i przekonująco. Małgorzata Socha na razie nie potwierdziła rewelacji tygodnika, niemniej tabloid dotarł do znajomej aktorki, która zdradziła, że Socha rzeczywiście jest w ciąży.

Ona i jej mąż wprost oszaleli ze szczęścia, gdy okazało się, że zostaną rodzicami. Całe wieczory spędzają na wymyślaniu imion dla maleństwa, a przecież nie wiedzą jeszcze, jakiej będzie płci - twierdzi koleżanka aktorki.

Podobno przyszła mama jest dość zapobiegliwa i już zdecydowała się na odpowiednie przygotowanie i zadbanie o kondycję w czasie ciąży. Z pomocą przyszła podobno inna młoda mama, Anna Mucha, która poleciła jej swojego trenera.

Małgosia postanowiła bardzo dbać o siebie w okresie ciąży. Stawia na zdrowe odżywanie i systematyczny ruch pod okiem instruktora, którego poleciła jej Anna Mucha, jej dobra koleżanka. Tak jak Ania, Małgosia nie chce przytyć za wiele w ciąży, a po porodzie szybko wrócić do formy - dodaje koleżanka Małgorzaty Sochy.

Widzowie, ale także scenarzyści zdążyli się już przyzwyczaić, że w świat bohaterów seriali, nierzadko wkracza również prawdziwe życie, a wtedy zarówno postaci fikcyjne jak i aktorki czekają rewolucyjne zmiany.

Czekając na oficjalne wieści od Małgorzaty Sochy, na wszelki wypadek gratulujemy.

Zdjęcia: SEBASTIAN LUTEK/SE

Publikacja: 01.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również