szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Małgorzata Socha wyznaje, jak poprawia urodę!

Małgorzata Socha zdradziła sekret swojego pięknego wyglądu! Okazuje się, że aktorka zawdzięcza urodę nie tylko świetnym genom. Sprawdź, jak dba o siebie Małgorzata Socha!

Tagi: Małgorzata Socha, małgorzata socha dieta, małgorzata socha twarz

Małgorzata Socha pokazała nogi! Wygląda seksownie?

fot: WBF

Małgorzata Socha jest uważana za ikonę stylu i jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Uwielbiana przez widzów i nagradzana w kolejnych plebiscytach aktorka, prezentuje się tak samo wspaniale już od wielu lat. Nie zaszkodziła jej nawet wpadka, kiedy to na jednej z imprez jej twarz wydawała się dziwnie opuchnięta. Socha szybko zaprzeczyła doniesieniom, jakoby miała korzystać z botoksowych zastrzyków. Wyznała też, jak naprawdę dba o młody i promienny wygląd.

Małgosia Socha została niedawno mamą małej Zosi i jak sama przyznaje brakuje jej czasu na urodowe rytuały. W rozmowie z Tele Tygodniem przyznała, że w dbaniu o urodę najważniejszy jest dla niej szybki efekt:

Nie ma się co oszukiwać, czas płynie nieubłaganie. Oczywiście nie siedzę z założonymi rękami, tylko dbam o siebie, bo, jak każda kobieta, lubię dobrze wyglądać. A że jestem osobą energiczną i młodą mamą, która nie ma aż tyle czasu na zabiegi pielęgnacyjne, szukam tylko kosmetyków, które dają szybki efekt - stwierdziła Małgorzata Socha.

Aktorka wie, że wygląd jest jej mocną stroną. Jak zdradza, mało kto wierzy, że ma już 34 lata:

Jestem na tym etapie życia, że obchodzę urodziny z wielką przyjemnością. Zdmuchuję świeczki na torcie i wypowiadam w myślach swoje marzenia. Urodziny zresztą obchodziłam całkiem niedawno, bo w kwietniu. Poza tym to bardzo miłe, kiedy w dniu urodzin niektórzy zszokowani mówią do ciebie: "Boże, masz 34 lata? Nie wyglądasz!" - wyznaje Socha.

Przeczytaj więcej o Małgorzacie Sosze >>>

Autor: J.M.

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 28.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również