szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Blahnik krytykuje gwiazdy kina

MANOLO BLAHNIK krytykuje Amandę Seyfried i Anne Hathaway!

Już wiemy, kto w najbliższym czasie będzie omijać szerokim łukiem butik znanego projektanta. Manolo Blahnik, podobnie jak wcześniej Karl Lagerfeld, bezlitośnie krytykuje gwiazdy. Kogo wizął na tapetę? Nominowaną do Oscara Anne Hatahway i Amandę Seyfried. Za co im się oberwało od słynnego projektanta butów?

Tagi: Amanada Seyfried, amanda seyfried, amanda seyfried wikipedia, Anne Hathaway, anne hathaway oscary 2013, Anne Hathaway-wikipedia, blahnik, blahnik buty, blahnik kolekcja, manolo blahnik, oscary 2013

MANOLO BLAHNIK krytykuje Amandę Seyfried i Anne Hathaway!

Anne Hathaway, Hugh Jackman i Amanda Seyfried

fot: BULLS

Twórca ulubionych sandałków bohaterki Seksu w wielkim mieście - Carrie Bradshow - spędził ostatnie tygodnie oglądając filmy. Jednym z nich byli Nędznicy. Niestety, delikatnie mówiąc, Manolo nie był pod wrażeniem żeńskich kreacji w musicalu.

Pamiętam Sheerilyn Fenn i Larę Flynn Boyle. To one powinny dostawać takie role, a nie jakieś anonimowe dziewczyny. One wszystkie są takie same. Nawet nie wiem kim jest jakaś tam Amanda: niczym się nie wyróżnia – wyznał 70-letni projektant. Nie znaczy to, że się nie starał. Jak mówi: Próbowałem je zapamiętać, ale jedyna gwiazda, którą czasem widuję w filmach ma w sobie coś wyjątkowego to Julia Roberts.

Co do Anne Hathaway, Manolo przynajmniej nie odmawia jej talentu: Ładna, tak. Wspaniała aktorka, tak. Ale zupełnie nie zapada w pamięć. Nie rozumiem o co chodzi z tym całym zamieszaniem wokół niej – mówi Blahnik.

Jak sądzicie? Blahnik po prostu przestał nadążać za tym, co się dzieje w show-bizie, a może dzisiejsze młode aktorki rzeczywiście nie mają w sobie nic, co by je od siebie różniło?

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 24.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Anne Hathaway i Kristen Stewart w roli dresiarzy. Aktorki wystapiły w teledysku Jenny Lewis!
Anne Hathaway i Kristen Stewart w ...

Anne Hathaway i Kristen Stewart wystąpiły w teledysku do nowej piosenki Jenny Lewis, Just One Of The Guys. Aktorki nie tylko śpiewają w teledysku, ale wcieliły się również w rolę dresiarzy. Zobaczcie ...