szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
MARC JACOBS nie będzie pracował już dla Louis Vuitton

MARC JACOBS odejdzie z domu mody Louis Vuitton?

Marc Jacobs odejdzie z domu mody Louis Vuitton? Ponoć to już pewne! Według doniesień fracuskiego magazynu Challenges, zastąpi go były dyrektor kreatywny domu mody Balenciaga - Nicolas Ghersquiere.

Tagi: louis vuitton, marc jacobs, MARC JACOBS ODEJDZIE Z LOUIS VUITTON, NOWY DYREKTOR KREATYWNY LOUIS VUITTON

MARC JACOBS odejdzie z domu mody Louis Vuitton?

Marc Jacobs jest dyrektorem kreatywnym domu mody Louis Vuitton od 1997 roku. Teraz wyszło na jaw, że jego pozycja w słynnym domu mody jest zagrożona! Francuski magazyn Challenges donosi, że Marc Jacobs może stracić swoją pracę - jego umowa nie zostanie przedłużona.

Rzecznicy prasowi domu mody Louis Vuitton odmawiają komentarzy na ten temat, ale pracownicy szepczą, że już wyznaczono nowego dyrektora kreatywnego. Ponoć ma nim zostać były dyrektor kreatywny domu mody Balenciaga - Nicolas Ghesquiere.

Marc Jacobs wykonał fantastyczną robotę dla Vuittona, ale myślę, że dziś trzeba odświeżyć skórzane dodatki i modowe propozycje, które ostatnio skupiły się głównie na torbach - powiedział ekspert od luksusowych dodatków.

Przez 16 lat pracy dla Louis Vuitton Marc Jacobs zaprezentował kobiece i męskie linie ready to wear i współpracował ze znanymi artystami, takimi jak: Stephen Sprouse i Yayoi Kusama.

Co dalej z Jacobsem?

Co ciekawe, niedawno Marc Jacobs zrezygnował z pracy nad swoją własną, tańszą, linią Marc by Marc Jacobs, bo miał zbyt dużo pracy nad swoją główną marką Marc Jacobs oraz nad kolekcjami dla Louis Vuitton. Główną projektantką marki Marc by Marc Jacbos została Brytyjka Luella Bartley.

Czy jeśli Marc Jacobs straci pozycję dyrektora kreatywnego Louis Vuitton, to zechce znów zająć się własną marką? Jak myślicie?

Zobacz także: TRENDY WIOSNA 2013. Pokaz Marc By Marc Jacobs i Luella Bartley w roli projektantki!

Autor: Kinga

Publikacja: 27.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również