szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Najważniejsze momenty Jacobsa w Louis Vuitton

MARC JACOBS. Zobacz najważniejsze momenty jego kariery w LV!

Marc Jacobs nie jest już głównym projektantem marki Louis Vuitton. To za jego kadencji nastąpił największy wzrost znaczenia marki. Sprawdź jakie były najważniejsze momenty kariery Marca Jacobsa w Louis Vuitton.

Tagi: marc jacob najważniejsze momenty w lv, marc jacobs, marc jacobs louis vuttion, marc jacobs lv

MARC JACOBS. Zobacz najważniejsze momenty jego kariery w LV!

Marc Jacobs nie jest już projektantem Louis Vuitton. To za jego pomocą, LV podbił serca ludzi na całym świecie.  Zobacz najważniejsze momenty kariery Jacobsa w LV.

1. Współpraca ze Stephenem Sprousem (2001)

To właśnie dzięki tej współpracy w 2001 roku, powstało słynne fluorescencyjne graffiti z nazwą domu mody. Kolekcja stała się natychmiastowym hitem - jest ona produkowana po dziś dzień. Dzięki temu marka LV weszła do historii pop artu.

sprouse

2. Współpraca z Takashi Murkami (2003)

Dzięki japońskiemu Andy'emu Warholowi, odnowiony został wizerunek standardowych toreb Louis Vuitton. Zmiana monogramu na bardziej kolorowy, kreskówkowy - z trendu stała się stałą kolekcją. A Jacobs zyskał nowych wielbicieli wśród nastolatek.

murakami

3. Współpraca z Richardem Princem (2008)

Wybieg zmienił się w szpitalny hol. Seksowne pielęgniarki przemierzające wybieg, dosłownie przeniosły sztukę Prince'a do życia. A wszystko to za sprawą charakterystycznego wydania toreb.

prince

4. Jesień 2011

Kolekcja godna fetyszysty. Skóra dominowała podczas jesiennego pokazu w 2011 roku. Policyjne czapki oraz płaszcze z futrzanymi rękawami to znak rozpoznawczy tej kolekcji. Ostatnią kreację w pokazie zaprezentowała wtedy Kate Moss, mając na sobie buty stylizowane na dominę.

moss

5.  Wiosna 2013

Jacobs zaskoczył wszystkich podczas Paris Fashion Week. Wielki powrót do lat 60., kolor, kształt i zabawa krojem. Nawet sama scena wyglądała bajecznie i zachwycająco.

spring

Publikacja: 15.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również