szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Sesja zdjęciowa Marceli Leszczak nago - zdjęcia

MARCELA LESZCZAK NAGO! Kolejna odważna sesja finalistki TOP MODEL

Finalistka Top Model 3 Marcela Leszczak nago w kolejnej sesji zdjęciowej! Choć programu nie wygrała, wcale nie narzeka na brak zleceń. Modelka wzięła właśnie udział w zmysłowej sesji autorstwa Tomasza Zienkiewicza, w której pozuje prawie naga. Pierwsze zdjęcia Marceli Leszczak pojawiły się już na fanpage'u modelki. Zobaczcie jak wypadła w nowej sesji!

Tagi: marcela leszczak, marcela leszczak nagie zdjęcia, marcela leszczak nago, marcela leszczak nago zdjęcia, marcela leszczak sesja, marcela leszczak sesja zdjęciowa, marcela leszczak top model, naga marcela leszczak

Marcela Leszczak

fot: fot. Tomasz Zienkiewicz/oficjalny profil na Facebooku Marceli Leszczak

Po zakończeniu programu Top Model. Zostań modelką kariera Marceli Leszczak rozwija się nadzwyczaj prężnie. Choć to Zuzie Kołodziejczyk przypadł tytuł polskiej top model, to jednak według wielu faktyczną zwyciężczynią programu jest Marcela. Modelka nie tylko bryluje na salonach ale także bierze udział w pokazach i kolejnych sesjach zdjęciowych. Na zlecenia zdecydowanie nie może narzekać. W ostatnim czasie Marcela Leszczak wzięła udział aż w dwóch sesjach zdjęciowych, m.in. w rewelacyjnej sesji dla Invited Magazin autorstwa Martyny Gumułki i Rebellious Team.

Zobacz także: Ajna Rubik szczerze o Zuzie Kołodziejczyk. Czy zwyciężczyni TOP MODEL 3 zrobi karierę?>>>

Modelka ma za sobą także odważne sesje, w których odsłoniła więcej ciała. Ostatnio Marcela Leszczak znów wzięła udział w odważnym projekcie - stanęła przed obiektywem Tomasza Zienkiewicza w bardzo zmysłowej sesji. Modelka pozuje prawie nago, mając na sobie jedynie czarną bieliznę. Piękne ciało i subtelna uroda Marceli prezentują się niezwykle na czarno-białych zdjęciach. Trzeba przyznać, że mimo skromnego doświadczenia w pozowaniu, Marcela wypadła nadzwyczaj profesjonalnie. Widać, że nagie sesje zupełnie jej nie krępują.

Pierwsze zdjęcia Marceli Leszczak można już zobaczyć na jej Facebooku. Zobaczcie, jak finalistka Top Model 3 prezentuje się w obiektywie Tomasza Zienkiewicza!

poprzedni
nastepny
Marcela Leszczak
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: JW

Zdjęcia: fot. Tomasz Zienkiewicz/oficjalny profil na Facebooku Marceli Leszczak

Publikacja: 13.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również