szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Marcela Leszczak jest chora! Modelka była w szpitalu!

MARCELA LESZCZAK w szpitalu! Zobacz co się stało Marceli Leszczak!

Marcela Leszczak w szpitalu! Modelka trafiła do lekarza, bo była przemęczona. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Ale sprawa nie wyglądała optymistycznie. Gwiazda o swoich problemach ze zdrowiem poinformowała na swoim profilu na Facebooku.

Tagi: chora marcela leszczak, marcela leszczak, marcela leszczak chora, marcela leszczak w szpitalu

MARCELA LESZCZAK w szpitalu! Zobacz co się stało Marceli Leszczak!

Modelka była w szpitalu!

fot: Marcela Leszczak Facebook

Marcela Leszczak chora? Modelka ma problemy ze zdrowiem! Trafiła nawet do szpitala! Na swoim profilu na Facebooku pokazała zdjęcie z wenflonem w ręce. Wywołała tym ogromne poruszenie wśród swoich fanów, którzy martwią się o jej stan. Pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy od zaniepokojonych wielbicieli gwiazdy. Wszyscy bali się, że Marcelą dzieje się coś złego. Na szczęście okazało się, że strach ma wielkie oczy. Gwiazda uspokoiła wszystkich, że nie jest to nic poważnego.

Zobacz też: MARCELA LESZCZAK NAGO! >>

Modelka po prostu przemęczyła się i jej organizm chwilowo odmówił posłuszeństwa: wymęczenie organizmu, na szczęście nic poważnego - napisała gwiazda pod jednym z komentarzy. Modelka czuje się już dużo lepiej i powoli wraca do siebie. Marcela Leszczak musi jednak się oszczędzać, bo ma sporo pracy i nie może teraz pozwolić sobie na chorobę. Życzymy szybkiego powrotu do doskonałej formy! Przed nią sporo nowych wyzwań i zadań. Przypomnijmy, że zadebiutuje ona w nowym serialu telewizji VIVA: MARCELA LESZCZAK w serialu MIŁOŚĆ NA BOGATO >>

Zobacz też: MAFFASHION w serialu MIŁOŚĆ NA BOGATO! Julia Kuczyńska zagra z Marcelą >>

Zobacz też: JAN BIELSKI MIŁOŚĆ NA BOGATO - kim jest przystojny aktor? >>

Autor: ko

Zdjęcia: Marcela Leszczak Facebook

Publikacja: 01.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również