szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Marcela Leszczak z Top Model serialową aktorką

MARCELA LESZCZAK została aktorką! Dostała rolę w nowym serialu

Marcela Leszczak zagra w serialu! Nie wygrała Top Model 3, ale ze wszystkich uczestniczek show radzi sobie najlepiej. Na swoim koncie ma już dwie duże kampanie reklamowe. Poza tym co chwilę gości na planie różnych sesji zdjęciowych. Tym razem sprawdzi się w roli aktorki

Tagi: marcela leszczak, Marcela Leszczak aktorka, marcela leszczak milosc na bogato, marcela leszczak serial, marcela leszczek miłość na bogato, Marcela z Top Model, miłość na bogato, serial Marceli Leszczak, serial Miłość na bogato

MARCELA została aktorką! Dostała rolę w nowym serialu

Marcela Leszczak i Jan Bielski

fot: Marcela Leszczak Facebook

Marcela Leszczak zagra w nowym serialu telewizyjnym. Wystąpi w produkcji stacji VIVA Polska. Wcieli się w jedną z głównych ról Miłości na bogato. Na antenie zobaczymy ją już pod koniec sierpnia. Na razie Marcela pracuje na planie zdjęciowym, gdzie powstaje produkcja.

Miłość na bogato to serial, który balansuje na granicy fikcji i rzeczywistości. Produkcja opowiada o grupie młodych i zamożnych ludzi z Warszawy, którzy szukają miłości. Marcela Leszczak, podobnie jak reszta aktorów - amatorów, zagra samą siebie czyli ambitną modelkę. Gwiazda ma już za sobą mniejszą rolę - w reklamie firmy Samsung. Produkcja Miłość na bogato zapowiada się bardzo interesująco. Wszyscy fani Marceli trzymają kciuki za jej aktorski debiut.

Nasze bohaterki staną nie tylko przed problemami "pierwszego świata" - jak dobrać lakier do paznokci do koloru auta, ale i przed prawdziwymi emocjami jak zazdrość, namiętność czy tęsknota. Chcemy pokazać, ze życie w drogim apartamencie nie różni się tak bardzo od życia zwykłego zjadacza chleba - opowiadają przedstawiciele stacji VIVA Polska.

Miłość na bogato startuje w Viva Polska 29 sierpnia o 19.30. Obok Marceli Leszczak w serialu pojawią się też między innymi Gabriel Piotrowski i Justyna Banasiak - znani z programu You Can Dance.

Autor: ko

Zdjęcia: Marcela Leszczak Facebook

Publikacja: 26.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również