szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Marcelina Zawadzka i Charlize Mystery o swoich luksusowych must have: Na co wydałyby każde pieniądze?

O czym marzy Charlize Mystery? Na jaką torebkę Marcelina Zawadzka nie szczędziłaby pieniędzy? Spytaliśmy gwiazdy o to, co znajduje się na ich listach must have. Sprawdź, co nam zdradziły!

Tagi: charlize mystery, karolina gliniecka, Marcelina Zawadzka, torebka chanel

 Marcelina Zawadzka i Charlize Mystery o swoich luksusowych must have: Na co wydałyby każde pieniądze?

Charlize Mystery i Marcelina Zawadzka to częste bywalczynie imprez i pokazów mody. Zawsze świetnie wyglądają - są piękne i dobrze ubrane. Jednak nawet tak sławne blogerki modowe jak Karolina Gliniecka czy laureatki konkursów piękności (Marcelina Zawadzka) mają listy rzeczy, o których marzą - zupełnie tak jak każda z nas. Co znajduje się na ich listach must have?

Marcelina Zawadzka przyznała, że jak każda kobieta ma słabość do ekskluzywnych torebek: W mojej szafie nie ma jeszcze torebki Chanel, ale jest to moim wielkim marzeniem. Jakbym była mega bogata to oczywiście kupiłabym sobie Chanel, ale uwielbiam też torebki Sabrinki [Sabriny Pilewicz - przyp. red.], które kosztują 1000 - 1200 zł. Taka kwota jest dla mniej jak najbardziej ok! - mówi Miss Polonia.

Spytaliśmy Marcelinę czy byłaby gotowa wydać na torebkę 20 tys. zł:

Na Chanel tak (śmiech). Na inne rzeczy nie, gdybym miała więcej pieniędzy wolałabym je przeznaczyć na motocykl - to pierwsza rzecz, która marzy mi się już od dawna. Kupiłabym też chętnie mieszkanie w Warszawie - w Malborku już mam, ale to z Warszawą chcę związać moją przyszłość. Chociaż życie bywa różne, a sercem jestem wciąż w Trójmieście. - wyznaje Marcelina.

Przeczytaj więcej o Marcelinie Zawadzkiej >>>

A o czym marzy Charlize Mystery?

Jako osoba, która interesuje się modą uważam, że Chanel musi być w szafie obowiązkowo! W mojej będzie kiedyś na pewno - mam ją na swojej liście must have. Ale najpierw priorytety, czyli mieszkanie, a potem chanelka. - dodaje Karolina Gliniecka

Co jeszcze znajduje się na liście must have blogerki?

Szpilki od YSL najlepiej we wszystkich kolorach oraz klasyczna czarna torebka od YSL na łańcuszku (SAINT LAURENT CLASSIC MEDIUM MONOGRAM - na zdjęciu poniżej ). Lista Must have jest długa, Chanel jest na pierwszym miejscu, ale teraz stawiam na większy zakup jakim jest własne M.- przekonuje Charlize Mystery.


 

Autor: J.M.

Publikacja: 19.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
CHARLIZE MYSTERY chwali się swoim balkonem. Projekt doceniły blogerki wnętrzarskie!
CHARLIZE MYSTERY chwali się swoim balkonem. ...

Charlize Mystery na swoim blogu prezentuje nie tylko stylizacje, ale również aranżacje swojego mieszkania. Ostatnio blogerka pochwalił się na Instagramie zdjęciami nowo urządzonego balkonu. Jej realizacja przypadła do gustu nie tylko fankom ...