szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Margaret będzie nową Violettą Villas?

Margaret będzie nową Violettą Villas? Odważna stylizacja wokalistki na gali Bestsellery Empiku!

Margaret na swoim koncie odnotowuje same sukcesy. Kolejna premiera singla, koncerty i występ na gali Bestsellery Empiku - kariera wokalistki nabiera tempa. Młoda gwiazda bardzo często porównywana jest do Violetty Villas. Czy słusznie, zobaczcie same!

Tagi: margaret, Margaret stylizacja, Margaret upodabnia się do Villas, VIOLETTA VILLAS

Margaret będzie nową Violettą Villas? Odważna stylizacja wokalistki na gali Bestsellery Empiku!

Margaret będzie nową Violettą Villas?

fot: WBF

Margaret w wieku 22-lat udało się osiągnąć ogromną popularność. Z szafiarki, prowadzącej bloga i interesującej się modą zmieniła się w wokalistkę, która na swoim koncie ma już drugi singiel. Jej pierwszy utwór Thank You Very Much zyskał popularność nie tylko w kraju, ale również za granicą. A dzięki kontrowersyjnemu teledyskowi Margaret stała się jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia.

Wokalistka stara się bywać na salonach, a ostatnio mogliśmy zobaczyć ją na gali Bestsellery Empiku, gdzie wystąpiła w roli gwiazdy wieczoru. Tego dnia Margaret pojawiła się w skórzanych spodniach, czarnym staniku i marynarce o oryginalnym kroju. Stylizacja piosenkarki przypomina styl Violetty Villas w nowoczesnym wydaniu. Co prawda gwiazdka stara się unikać tego typu porównań, ale będzie to raczej trudne.

Zobacz też: MARGARET w garniturze w pepitkę. Stylizacja gwiazdy to HIT czy KIT? >>>

Waszym zdaniem porównania do wielkiej diwy są słuszne?

Autor: MT

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 30.01.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
WIEMY, czy MARGARET wystąpi w Tańcu z Gwiazdami!
WIEMY, czy MARGARET wystąpi w Tańcu ...

Czy MARGARET wystąpi w nowej edycji Tańca z Gwiazdami? Piosenkarka skomentowała informację o swoim rzekomym udziale w programie Dancing with the stars. Wiemy, czy MARGARET zatańczy w Tańcu z Gwiazdami!